فرم پذیرش نمایندگی

جهت دریافت نمایندگی فروش، فرم زیر را پرکرده و ارسال نمائید تا با شما تماس گرفته شود

  5 فایده و کاربرد میسلارواتر

  5 فایده و کاربرد میسلارواتر

  5 فایده و کاربرد میسلارواتر

  میسلارواتر یک محصول مراقبت از پوست چند منظوره است که در بین متخصصان زیبایی و متخصصان پوست به یک محبوبیت تبدیل شده است.آنها با استفاده از آب تصفیه شده، مرطوب‌کننده‌هایی مانند گلیسیرین و سورفکتانت‌های ملایم که ترکیباتی برای پاکسازی هستند، ساخته می‌شود. مولکول‌های این سورفکتانت‌های ملایم به هم می‌پیوندند و میسل‌ها را تشکیل می‌دهند، نوعی ساختار شیمیایی کروی که به بیرون کشیدن کثیفی و چربی از پوست کمک می‌کند. میسلار واتر نه تنها ملایم است، بلکه در از بین بردن کثیفی، آرایش و چربی نیز بسیار موثر است و به پاکسازی منافذ شما و در عین حال تقویت پوست کمک می‌کند.بعلاوه، عاری از الکل است و ممکن است به هیدراتاسیون پوست کمک کند و در عین حال تحریک و التهاب را کاهش دهد، پوست شما را نرم، لطیف و صاف نگه دارد.
  در اینجا به 5 مزیت و کاربرد میسلارواتر اشاره می کنیم.

  1-باعث آبرسانی به پوست می شود

  اکثر انواع میسلارواترها دارای ترکیبات آبرسانی مانند گلیسیرین هستند که نشان داده شده است به پوست کمک می‌کند رطوبت را به طور موثرتری حفظ کند .در یک مطالعه، استفاده از گلیسیرین روی پوست تحریک شده در بازگرداندن هیدراتاسیون پوست و افزایش عملکرد سد طبیعی پوست موثر واقع شده است. بررسی دیگری نشان داده که گلیسیرین ممکن است به تسریع بهبود زخم، محافظت در برابر تحریک و بهبود هیدراتاسیون در صورت استفاده موضعی کمک کند.علاوه بر این، سورفکتانت‌های موجود در میسلارواتر بسیار ملایم هستند و کمتر باعث تحریک پوست می‌شوند، و آن را به گزینه‌ای عالی برای افرادی که پوست خشک دارند تبدیل می‌کند.

  2-آلودگی و روغن را از بین می برد

  میسلارواتر معمولا به عنوان یک پاک کننده صورت برای کمک به پاک کردن آرایش، آلودگی و چربی از روی پوست استفاده می‌شود.این به دلیل وجود ترکیبات میسل‌ها است که در از بین بردن کثیفی و چربی برای شفاف نگه داشتن پوست بسیار موثر هستند.میسل‌ها همچنین می‌توانند نفوذپذیری پوست شما را افزایش دهند و به پاک کننده ها اجازه می‌دهند به لایه های عمیق تر پوست برسند.تحقیقات ثابت کرده است که گلیسیرین نفوذپذیری پوست را نیز افزایش می‌دهد، که می‌تواند اثربخشی ترکیبات پاک کننده موجود در میسلارواتر را افزایش دهد.

  5 فایده و کاربرد میسلارواتر

  3-برای انواع پوست مناسب است

  میسلار واتر فوق العاده همه کاره است و برای هر نوع پوستی مناسب است ، صرف نظر از اینکه پوست خشک، چرب یا معمولی دارید.این به ویژه برای کسانی که پوست حساس دارند یا شرایطی مانند روزاسه دارند مفید است ، زیرا عاری از موادی است که می تواند برای پوست تحریک کننده باشد، مانند صابون‌ها و الکل‌ها.گلیسیرین، یکی از ترکیبات اصلی موجود در میسلارواتر، همچنین نشان داده است که التهاب و تحریک پوست را کاهش می دهد.

  4-پوست را شفاف نگه می دارد

  میسلارواتر می تواند به شفاف نگه داشتن پوست کمک کند، به خصوص برای کسانی که آکنه ، منافذ مسدود شده یا لک های سرسخت دارند.شرایطی مانند آکنه اغلب به دلیل مسدود شدن منافذ ایجاد می‌شود که می‌تواند ملتهب شده و به جوش تبدیل شود.اگرچه تحقیقات در مورد اثرات خود میسلارواتر محدود است، اما چندین مطالعه نشان داده اند که استفاده از شستشوی ملایم صورت می‌تواند به بهبود آکنه و کاهش جوش‌های سر سیاه کمک کند. علاوه بر این، میسلار واتر را می‌توان تنها با استفاده از یک پد پنبه‌ای استفاده کرد که نیاز به برس‌ها و پارچه‌های شستشوی صورت را که می‌توانند میکروب‌ها و باکتری‌ها را پخش کنند، از بین می‌برد.

  5-قابل حمل و راحت

  علاوه بر تمام مزایای مربوط به میسلارواتر، این محصول قدرتمند قابل حمل، راحت و استفاده آسان است.از آنجایی که به عنوان پاک کننده آرایش ، مرطوب کننده و تونر عمل می کند، نیاز به چندین محصول مراقبت از پوست دیگر را از بین می‌برد، در نتیجه فضای کمتری اشغال شده و درهم ریختگی را در کابینت شما کاهش می‌دهد.همچنین برای مسافرت عالی است و می‌تواند در موقعیت‌هایی که ممکن است به آب تمیز دسترسی نداشته باشید مفید باشد.اندازه‌های کوچکتر نیز برای زمانی که در حال حرکت هستید یا فضا کم است در دسترس هستند.