فرم پذیرش نمایندگی

جهت دریافت نمایندگی فروش، فرم زیر را پرکرده و ارسال نمائید تا با شما تماس گرفته شود

  5 راه داشتن بوی خوب واژن

  5 راه داشتن بوی خوب واژن

  5 راه داشتن بوی خوب واژن

  واژن شما بوی خود را دارد ، اما در مواقعی بر اثر عفونت ها ، هورمون ها یا فقط بهداشت نامناسب می تواند بوی بدی بدهد. خوشبختانه این نکات می تواند بوی خوب واژن شما را باز گردانند و همیشه واژن شما بوی خوبی بدهد.

  همه ما می خواهیم واژن ما بوی خوش داشته باشد ، اما متأسفانه همیشه اینطور نیست. نحوه بوی واژن شما به موارد زیادی مانند رژیم غذایی ، مصرف قند و البته بهداشت بستگی دارد. یک واژن سالم بوی کمی بد بو می دهد اما بوی آن همچنان در حال تغییر است. هنگامی که در قاعدگی هستید ، ممکن است رایحه فلزی به وجود آید زیرا خون حاوی آهن است. خبر خوب این است که واژن شما خودش تمیز می شود ، بنابراین برای تمیز کردن آن نباید از محصولات حاوی مواد نگهدارنده استفاده کنید. 

  با این حال ، این توصیه ها می توانند به جلوگیری از بوی بد کمک کنند. بنابراین ، در اینجا پنج کاری است که می توانید انجام دهید تا واژن شما بوی خوب بدهد عبارتند از :

  1. هر بار که ادرار می کنید خود را با آب بشویید : این روزها همه چیز از نمک های حمام گرفته تا طیف وسیعی از شستشوی واژن را می توانید برای منطقه زیرین خود پیدا کنید. اما به گفته دکتر سندیپ چادا ، مشاور زنان و زایمان در بیمارستان مادر ، نویدا ، شما نباید هیجان زده شوید ، زیرا آنها هیچ کمکی نمی کنند. با این حال ، کاری که باید انجام دهید این است که هر بار که ادرار می کنید یا حمام می کنید ، واژن خود را با آب بشویید تا مطمئن شوید ادرار شما را در آنجا بوی بد نمی دهد.

  2. از خوردن زیاد غذاها خودداری کنید : از خوردن هر نوع غذا و به مقدار زیاد خودداری کنید زیرا به تعادل pH واژن شما نقش دارند. در حقیقت ، قند زیاد می تواند منجر به عفونی به نام واژینوز باکتریایی شود. برای خوشبو کردن واژن ، باید میوه و سبزیجات برگ سبز بیشتری به رژیم غذایی خود اضافه کنید. همچنین ، باید سالاد و ماست ساده بخورید.

  5 راه داشتن بوی خوب واژن

  3. هر روز لباس های خود را عوض کنید : بهداشت شخصی از اهمیت بالایی برخوردار است اگر می خواهید واژن شما بوی تازگی بگیرد و همیشه خوشبو باشد. همچنین ، شلوارهای نخی را به پیراهن های مصنوعی ترجیح دهید . به علاوه ، اگر زیاد عرق می کنید ، یک یا دو بار در روز شورت خود را عوض کنید ، زیرا حتی عرق زیاد نیز می تواند منجر به عفونت و بوی بد شود.

  4. خود را هیدراته نگه دارید : ماندن به این معنی است که شما ادرار را دفع می کنید که بوی بد نمی دهد. و به همین دلیل بوی واژن شما نیز بهتر می شود.

  5. واژن خود را بعد از رابطه جنسی تمیز کنید : مایع منی ، لاتکس کاندوم ، لوب ها و اسباب بازی های جنسی ، همه این ها می توانند تعادل pH واژن شما را تغییر داده و باعث ایجاد بوی بد شوند. اما اگر بعد از نفوذ آن را با آب یا با دستمال پاک کنید ، می توانید از این مشکل جلوگیری کنید.

  دکتر چادا در پایان می گوید: “نکته ای که همیشه باید به خاطر داشته باشید این است که نباید واژن خود را با دستمال توالت تمیز کنید زیرا واژن را خراشیده و منجر به ترک های جزئی می شود که همچنین می تواند منجر به عفونت و بوی بد شود.” می بینید چقدر ساده است که بوی واژن شما را خوشبو کند؟ آن محصولات واژن معطر را کنار بگذارید و این نکات بهداشتی را برای بهترین نتیجه رعایت کنید.

  در ادامه پیشنهاد می شود تا مقاله آیا بوی بد واژن طبیعی است ؟را از دست ندهید.