فرم پذیرش نمایندگی

جهت دریافت نمایندگی فروش، فرم زیر را پرکرده و ارسال نمائید تا با شما تماس گرفته شود

  5 نکته ای که قبل از خرید مرطوب کننده باید بدانید

  5 نکته ای که قبل از خرید مرطوب کننده باید بدانید

  5 نکته ای که قبل از خرید مرطوب کننده باید بدانید

  مرطوب کننده ها همیشه در کشوی ما هستند. اما حقیقت این است که بسیاری از مردم نمی دانند این محصول چه می کند و چرا در روال مراقبت از پوست آنها اهمیت دارد. در اینجا ، ما به پنج سوال متداول در مورد مرطوب کننده ها پاسخ می دهیم ، از جمله نحوه انتخاب مناسب برای شما.

  1. آیا واقعاً نیاز به مرطوب کردن داریم؟

  یک پرسش رایج از بیماران حساس به پوست خود این است که “آیا من حتی به مرطوب کننده نیاز دارم؟” برای اکثریت ، پاسخ مثبت است. اگرچه بدن شما دارای سیستم روان کننده طبیعی خود است که از غدد ترشح کننده چربی برای حفظ پوشش محافظ در برابر شرایط سخت خارجی و عفونت ها است ، اما اکثر ما پس از آسیب های ناشی از آفتاب ، آب و هوا و مواد شیمیایی سخت به هیدراتاسیون اضافی نیاز داریم و می توانیم این موارد را از ” انواع آبرسان های صورت و مرطوب کننده ها دریافت کنیم “.

  برخی از افراد نیز از نظر ژنتیکی توانایی حفظ لایه فوقانی پوست را ندارند و لیپیدهای لازم برای بستن رطوبت را ندارند. برخی از داروها (یعنی عوامل کاهنده کلسترول و ایزوترتینوئین) نیز می توانند بر توانایی پوست برای حفظ رطوبت کافی تأثیر بگذارند. اگر از جمله افرادی هستید که از مرطوب کننده و انواع آبرسان های صورت و پوست روزانه استفاده می کنید.

  2. اما اگر من پوست چرب دارم چطور؟

  حتی افرادی که دارای پوست چرب هستند ممکن است به مرطوب کننده احتیاج داشته باشند اگر لایه محافظ طبیعی خود را با صابون ها پاک کنند. با این حال ، افرادی که دارای پوست معمولی تا چرب هستند و از شرایط و یا محصولات خارجی خشن استفاده نمی کنند و می توانند برای محافظت از پوست چربی کافی تولید کنند ، لزوماً به رطوبت اضافی نیاز ندارند و بهتر است روی یک سرم آنتی اکسیدانی و انواع آبرسان های پوست سرمایه گذاری کنند.

  3. چرا انواع مختلف مرطوب کننده وجود دارد و تفاوت بین هر کدام چیست؟

  انواع مختلفی از مرطوب کننده ها وجود دارد نظیر ؛ مرطوب کننده ، نرم کننده و انسداد کننده. مواد شوینده آب را به لایه بالای پوست می کشانند ، در حالی که نرم کننده ها به پر کردن شکاف ها و بسته شدن آب کمک می کنند تا رنگ صاف و نرم ایجاد شود. انسدادها مانع محافظتی ضخیم تری برای جلوگیری از اتلاف آب ایجاد می کنند. اکثر مرطوب کننده های صورت دارای رطوبت رسان و نرم کننده های متوالی هستند ، در حالی که انسداد کننده در قسمت های ضخیم تر بدن مانند دست ، پا ، آرنج و زانو مفیدتر است.

  5 نکته ای که قبل از خرید مرطوب کننده باید بدانید

  4. در مرطوب کننده باید به دنبال چه چیزی باشیم؟

  هنگام انتخاب مرطوب کننده ، به دنبال مواد اصلی باشید. مرطوب کننده های رایج عبارتند از گلیسیرین (یا گلیسرول) ، اسید هیالورونیک ، پروپیلن گلیکول ، اوره ، سوربیتول و آلفا هیدروکسی اسید (به عنوان مثال ، گلیکولیک و لاکتیک اسید). در غلظت های بالا آلفا هیدروکسی اسیدها و اوره لایه بیرونی پوست را نرم کرده و منجر به لایه برداری می شود. نرم کننده های رایج عبارتند از لانولین ، روغن معدنی ، سرامیدها ، دی متیکون ، روغن نارگیل و دیگر روغن های گیاهی. موارد مصرف شامل کره شی ، روغن بنزین ، موم زنبور عسل و پارافین و سایر موارد است.

  5. چگونه می توانیم بهترین مرطوب کننده را با توجه به نوع پوستمان انتخاب کنیم؟

  کسانی که پوست حساسی دارند ممکن است بخواهند به محصولات حاوی گلیسیرین پایبند باشند زیرا سایر مواد تشکیل دهنده می توانند احساس سوزش در پوست تحریک شده ایجاد کنند. شما همچنین باید از انسداد در مناطقی که مستعد آکنه هستند اجتناب کنید.

  اگر تمایل به داشتن پوست خشک دارید ، به دنبال کرم ها یا لوسیون های حاوی روغن باشید. همچنین برای افرادی که پوست خشک دارند از هرگونه مرطوب کننده حاوی الکل یا عطر باید اجتناب شود ، زیرا می تواند مشکل را بدتر کند. برای پوست های چرب یا مستعد آکنه ، ژل ها و سرم های سبک مفیدتر هستند.