فرم پذیرش نمایندگی

جهت دریافت نمایندگی فروش، فرم زیر را پرکرده و ارسال نمائید تا با شما تماس گرفته شود

  فرآیند پدیکور

  فرآیند پدیکور

  فرآیند پدیکور

  کوتاه کردن ناخن : اولین مرحله پدیکور کوتاه کردن ناخن است. هرچند ضروری نیست و فقط به درخواست مشتری انجام می‌شود. در صورت درخواست، تکنسین شما از ناخن گیر برای کوتاه کردن ناخن‌های پا استفاده می‌کند.

  شکل دادن به ناخن ها: سپس ناخن‌های شما با استفاده از سوهان ناخن شکل می‌گیرد. سوهان ناخن ابزاری دستی است که برای پایین آوردن و فرم دادن به لبه‌های ناخن به آرامی استفاده می‌شود.

  کار کوتیکول : کوتیکول‌ها پوست خشک اطراف صفحه ناخن هستند، جایی که ناخن و انگشت شما به هم می‌رسند. ما در LeSalon از کرم پاک کننده کوتیکول برای نرم کردن کوتیکول‌ها استفاده می‌کنیم که سپس در یکی از کاسه‌های پدیکور استریل شده ما خیس می‌شوند.

  لایه برداری : درمانگر زیبایی سیار شما از یک اسکراب لایه برداری عمیق استفاده می‌کند تا پاهای شما را از شر پوست مرده خلاص کند. این اسکراب به میزان زیادی تا مچ پا اعمال می‌شود، سپس با آب پاک می‌شود. این مرحله پوست شما را شاداب و نرم می‌کند.

  فرآیند پدیکور

  حمام هیدراتاسیون : درمانگر زیبایی شما را دعوت می‌کند تا پاهای خود را در کاسه پدیکور قرار دهید تا در آب گرم خیس بخورید.

  باف برای درخشش : در مورد پدیکور مردانه یا اگر پولیش ندارید، باف کردن آخرین مرحله درمان شما خواهد بود. با استفاده از بافر ناخن، پدیکور شما سطح ناخن را لاک می‌کند تا ظاهری ثابت و براق ایجاد کند.

  لاک زدن ناخن : لاک زدن در چند مرحله انجام می‌شود تا به نتیجه‌ای براق و ماندگار برسد. می‌توانید لاک معمولی، لاک ژل یا لاک صدفی داشته باشید. یک لایه پایه شفاف روی ناخن‌های شما اعمال می شود تا به چسبندگی بهتر لاک به ناخن‌های شما کمک کند. همچنین یک سد محافظ بین ناخن‌های شما و اثرات مخرب (لکه شدن، لایه برداری و شکنندگی) لاک ایجاد می‌کند.

  از کجا می‌توانید یک لاک تهیه کنید؟

  لاک زدن ناخن آنقدرها هم که به نظر می‌رسد آسان نیست. همه چیز در مورد توجه به جزئیات است تا لاک تا حد ممکن به کوتیکول نزدیک شود بدون اینکه اجازه دهید آن خونریزی کند. به علاوه، برای دستیابی به یک روکش صاف، یکنواخت و براق، به یک متخصص واقعی نیاز است. دقت در مهر و موم کردن لبه های ناخن با لاک وجود دارد تا از خرد شدن نیز جلوگیری شود.