فرم پذیرش نمایندگی

جهت دریافت نمایندگی فروش، فرم زیر را پرکرده و ارسال نمائید تا با شما تماس گرفته شود

  آیا شامپوهای بدون سولفات برای موهای شما بهتر هستند؟

  آیا شامپوهای بدون سولفات برای موهای شما بهتر هستند؟

  آیا شامپوهای بدون سولفات برای موهای شما بهتر هستند؟

  وقتی صحبت از مراقبت از مو می‌شود، اطلاعات زیادی وجود دارد و اگر یک روند وجود داشته باشد که صنعت را تحت تأثیر قرار داده است، آن تمایل به محصولات بدون سولفات است. کارشناسان پیشنهاد می‌کنند که شامپوی بدون سولفات بهترین گزینه برای موهای شماست، زیرا به آرامی موهای شما را تمیز می‌کند. حتی اگر به این روند اعتقاد نداشته باشید، تقریباً همیشه محصولات بدون سولفات را خریداری می‌کنید، زیرا امروزه در همه جا وجود دارند.

  اما نکته مهم در مورد شامپوهای بدون سولفات چیست و آیا آنها برای شما مفید هستند؟ این دقیقاً همان چیزی است که ما در این مقاله قصد داریم بدانیم.

  سولفات‌ها چیست و چرا باید از آنها اجتناب کرد؟

  قبل از پرداختن به جنبه فنی، اجازه دهید به شما بگوییم که سولفات‌ها مواد شیمیایی هستند که شامپوی شما را قوی‌تر می‌کنند. طبق تعریف، آن‌ها سورفکتانت هایی هستند که هم روغن و هم آب را جذب می‌کنند. ماهیت سولفات‌ها جذب کثیفی و سلول‌های مرده پوست است، به طوری که آن‌ها از پوست و پوست سر شما پاک می‌شوند.

  ممکن است فکر کنید سولفات برای شما مفید است، اما موارد بیشتری نیز وجود دارد. این مواد شیمیایی همچنین روغن‌های طبیعی پوست سر و مو را از بین می‌برند که باعث خشکی و وز شدن موهای شما می‌شود. اگر پوست سر حساسی دارید، می‌تواند شرایط خاص شما را تشدید کند و وضعیت شما را بدتر کند.

  آیا شامپوهای بدون سولفات برای موهای شما بهتر هستند؟

  سه ترکیب سولفات رایج مورد استفاده عبارتند از: سدیم لورت سولفات، سدیم لوریل سولفات و آمونیوم لورت سولفات. هر کدام از این مواد شیمیایی شدت متفاوتی دارند، اما به همان اندازه برای موهای شما مضر هستند.

  چه کسانی باید از شامپوهای بدون سولفات استفاده کنند؟

  اول از همه کسانی که موهای رنگ شده دارند بهتر است از شامپوهای بدون سولفات استفاده کنند زیرا اگر از شامپوهای سولفات دار استفاده کنید احتمالا رنگ موهایتان کمرنگ می‌شود! آن‌ها پاک کننده‌های بسیار خشن هستند و اثر آن قابل مشاهده است!

  کسانی که موهای وز دارند باید حتما از شامپوهای بدون سولفات استفاده کنند. به این دلیل که این انواع پاک کننده‌های مو، روغن‌های طبیعی پوست سر و مو را از بین نمی‌برند و در نهایت موهای شما را پر از رطوبت می‌کنند. همچنین در مواردی که از تحریک پوست سر رنج می‌برید کمک می‌کند.