فرم پذیرش نمایندگی

جهت دریافت نمایندگی فروش، فرم زیر را پرکرده و ارسال نمائید تا با شما تماس گرفته شود

  9 درمان خانگی برای نیش پشه (قسمت دوم)

  9 درمان خانگی برای نیش پشه (قسمت دوم)

  9 درمان خانگی برای نیش پشه (قسمت دوم)

  قبل از مطالعه این بخش از مقاله 9 درمان خانگی برای نیش پشه (قسمت دوم)، پیشنهاد می‌شود ابتدا بخش اول این مقاله را مطالعه فرمایید.

  5. آلوئه ورا

  آلوئه ورا یک گیاه معمولی خانگی است که کاربردهای زیادی فراتر از تزئین قفسه دارد. نشان داده شده است که این ژل درد ناشی از سوختگی را کاهش داده و به آنها کمک می‌کند سریعتر بهبود یابند. به همین دلیل است که ممکن است یک شرط خوب برای درمان نیش حشرات نیز باشد. برای انجام این کار، بخش کوچکی از گیاه را باز کنید. ژل گیاه را روی ناحیه تحریک شده بمالید. بگذارید خشک شود و دوباره در صورت نیاز بمالید.

  9 درمان خانگی برای نیش پشه (قسمت دوم)

  6. جوش شیرین

  جوش شیرین که تقریبا در هر آشپزخانه ای یافت می‌شود، کاربردهای زیادی دارد. از پخت نان گرفته تا پاک کردن فاضلاب. درست کردن خمیر جوش شیرین آسان است و می‌توانید از آن به روشی مشابه خمیر جو دوسر استفاده کنید.

  7. ریحان

  گیاه ریحان معطر یک عنصر کلیدی در بسیاری از دستور العمل‌های ایتالیایی مورد علاقه شما است، اما به عنوان یک داروی پشه گزیدگی دوچندان عمل می‌کند. این گیاه در درمان‌های گیاهی برای عفونت‌های پوستی استفاده می‌شود و آنتی اکسیدان‌های موجود در برگ ریحان ممکن است التهاب را کاهش دهد. برای تهیه مالش ریحان، 2 فنجان آب را بجوشانید و نصف اونس برگ ریحان خشک را به آن اضافه کنید. مخلوط را بگذارید تا دم بکشد تا خنک شود. سپس یک حوله را به مایع آغشته کنید و آن را به آرامی روی نیش پشه خود بمالید.

  8. سرکه

  برای قرن‌ها، سرکه سیب به عنوان یک ماده طبیعی استفاده می شود و برای درمان بسیاری از شرایط پزشکی، از عفونت گرفته تا مشکلات قند خون. اگر نیش خارش دار دارید، یک قطره سرکه روی آن بمالید. سرکه می‌تواند به کاهش احساس سوزش کمک کند.

  9. پیاز

  پیاز نه تنها می‌تواند اشک را در چشمان شما بیاورد، بلکه می‌تواند نیش پشه شما را تسکین دهد. آب پیاز که از پیاز تازه بریده شده نشت می‌کند، ممکن است نیش و سوزش نیش را کاهش دهد. پیاز نیز طبیعی استخواص ضد قارچی و ضد باکتریایی که می‌تواند خطر ابتلا به عفونت را کاهش دهد.