فرم پذیرش نمایندگی

جهت دریافت نمایندگی فروش، فرم زیر را پرکرده و ارسال نمائید تا با شما تماس گرفته شود

  8 نکته برای مراقبت از مو در فصل تابستان

  8 نکته برای مراقبت از مو در فصل تابستان

  با استفاده از این روش های طبیعی و بدون مواد شیمیایی ، در تمام طول تابستان موهای خود را شاد و سالم نگه دارید. اکنون با تغیر فصل نیاز است بیشتر به مراقبت از مو در فصل تابستان اهمیت دهیم. باید ابتدا آموزش ببینیم که برای مراقبت از مو در فصل تابستان چه نکاتی را باید راعایت کنیم تا موهای خود را در برابر گرما ، آفتاب و رطوبت محافظت کنیم بدون اینکه آنها را به نبردی سخت رو به رو کنیم.

  مراقبت از مو در فصل تابستان

  1. سرپوش بگذارید!

  هنگامی که در معرض آفتاب هستید ، از روسری یا کلاه برای پوشاندن سر خود استفاده کنید. این نه تنها باعث محافظت بیشتر در برابر اشعه ماورا بنفش می شود ، بلکه به پوست شما نیز کمک می کند تا رطوبت را حفظ کند و باعث بهتر مراقبت از مو در فصل تابستان می شود. یک کلاه آسیب های ناشی از باد را کاهش می دهد ، به ویژه اگر موهای شما مستعد گره خوردن باشد و از موهای رنگ شده محافظت می کند.

  2. موهای خود را به سبک های شل و راحت بلند کنید

  یک بافتنی نامرتب برای مراقبت از مو در فصل تابستان و تحت کنترل نگه داشتن موها و به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض آفتاب ایده آل است. مدل های موی کوتاه می توانند آسیب زننده باشند زیرا تمایل به کشیدن و پاره شدن موها دارند ، به خصوص اگر موهای شما از گرمای تابستان خشک می شود.

  3. کمتر شستشو کنید

  شستشوی مکرر روغن های طبیعی پوست سر شما را از بین می برد ، که به نوبه خود باعث تولید روغن اضافی می شود و احساس نیاز به شستشوی بیشتر آن را احساس می کنید. سعی کنید فقط بعد از یک روز در ساحل یا استخر زیر دوش بشویید و ببینید آیا این کار باعث از بین رفتن روغن اضافی می شود یا خیر. به جای شامپوی معمولی از یک شامپوی خشک خانگی یا طبیعی مانند نشاسته ذرت استفاده کنید تا بدون شستشو کمی بیشتر طول بکشد. راه حل سریع دیگر این است که یک پنبه آغشته به فندق را در امتداد پوست سر خود بکشید تا روغن اضافی حل شود.

  4. حرارت را کم کنید

  سعی کنید تا حد ممکن موهای خود را سشوار نکشید. در تابستان به طور روزانه در معرض مقدار قابل توجهی گرما قرار دارد و احتمالاً به هر حال سریع خشک خواهد شد ، بنابراین به سشوار نیازی نیست و اگر می توانید به موهایتان اجازه دهید تا به حالت طبیعی خشک شوند. از اتو های تخت نیز خودداری کنید ، زیرا باعث آسیب بیشتر به موهای خشک شده می شود. به علاوه ، یک مدل موی شیک فقط باعث می شود که موها بیشتر جلوه کند.

  5. Spritz & Seal

  یک معجون از آب و آووکادو است. هر زمان که به کمی رطوبت و  یا کنترل احتیاج دارید ، آن را در دسترس بگذارید تا جوش بخورد. گزینه خوب دیگر روغن آرگان است که با آب مخلوط شده است.

  6. سرکه سیب یک نرم کننده طبیعی

  با سرکه سیب که در آب رقیق شده است موهایتان را شستشو دهید تا یک نرم کننده طبیعی سریع داشته باشید. این روغن مقداری براقی می بخشد و اگر موهای موج دار دارید ، فرهایی طبیعی و خشک شده در هوا ایجاد می کند. یک بار در هفته انجام این کار به مراقبت مو در فصل تابستان کمک می کند.

  7- مقداری ضد آفتاب استفاده کنید

  شامپوهایی وجود دارند که حاوی محافظت در برابر اشعه ماورا بنفش هستند ، اما بیشتر آن ها شامپوهایی متشکل از مواد شیمیایی هستند که توصیه می کنم از آن ها خودداری کنید. یک راه سریع برای افزودن برخی محافظ ها این است که پس از استفاده از ضد آفتاب به بدن ، دستان خود را به آرامی از طریق موهای خود عبور دهید.

  8. آبکشی با روغن زیتون و نارگیل را امتحان کنید

  روغن نارگیل ، زیتون و آووکادو در نفوذ به ساقه مو خوب است. مثل همیشه موها را شامپو بزنید ، سپس از انتها تا ریشه ها در روغن کار کنید و سپس بشویید. موهای شما باید پس از آن مرطوب شود و برای درخشندگی و مراقبت از مو در فصل تابستان بسیار موثر هست.