فرم پذیرش نمایندگی

جهت دریافت نمایندگی فروش، فرم زیر را پرکرده و ارسال نمائید تا با شما تماس گرفته شود

  8 نکته برای محافظت از موهایتان در برابر کلر

  8 نکته برای محافظت از موهایتان در برابر کلر

  8 نکته برای محافظت از موهایتان در برابر کلر

  شنا کردن روزانه در استخر به دلیل کلر شدید موجود در استخرها می‌تواند موها را خراب کند. با این حال، می‌توان از موهای خود در برابر قرار گرفتن در معرض کلر و اثرات مخرب آن محافظت کرد. در این مقاله قصد داریم نحوه آسیب رساندن کلر به موهای شما را بررسی کنیم، نکات تخصصی خود را برای به حداقل رساندن یا جلوگیری از آسیب کلر به اشتراک بگذاریم و چند راه برای اصلاح موهای آسیب دیده از کلر ارائه کنیم.

  چگونه کلر به موهای شما آسیب می رساند؟

  آب کلردار می‌تواند موهای شما را خشک و ضعیف کند که می‌تواند باعث شکستگی شود. در حالی که آب لوله کشی معمولی حاوی کلر است، اما معمولاً به اندازه کافی برای دوش گرفتن معمولی مشکل ساز نیست. اما مقدار افزایش یافته موجود در استخرها با قرار گرفتن در معرض مکرر می‌تواند اثرات مخربی بر روی مو و پوست شما داشته باشد.

  اثرات کلر بر روی موهای شما

  کلر استخر برای از بین بردن باکتری‌ها ضروری است، اما اگر مکرر شناگر استخر باشید، می‌تواند به موهای سالم شما آسیب جدی وارد کند. کلر روغن‌های طبیعی (سبوم) تولید شده توسط بدن را برای محافظت از موهای شما از بین می‌برد. کلر علاوه بر اینکه پوست و پوست سر شما را تحریک می‌کند، باعث می‌شود موهای شما:

  • رطوبت طبیعی موهایتان را از بین می‌برد
  • تغییر رنگ موی طبیعی (یا رنگ موی رنگ شده)
  • ضعیف شدن، منجر به دو شاخه شدن انتهای مو

  8 نکته برای محافظت از موهایتان در برابر کلر

  شناگران معمولی اغلب اثرات آب کلردار را نمی‌بینند، به عنوان مثال، یک بار در سال غوطه ور شدن در استخر در تعطیلات، تفاوت زیادی در سلامت موهای شما ایجاد نمی‌کند. اما فرقی نمی‌کند ماهی یک بار شنا کنید یا روزی یک بار. چه یک شناگر معمولی یا روزانه در استخر باشید، باید بدانید که چگونه از موهای خود در برابر آسیب کلر محافظت کنید، صرف نظر از رنگ طبیعی یا نوع موی خود.

  شناگران چگونه موهای خود را سالم نگه می‌دارند؟

  اگر فقط گاهی شنا می‌کنید، برای سالم نگه داشتن موهایتان کار زیادی لازم نیست انجام دهید، به جز پوشیدن کلاه شنا برای جلوگیری از خیس شدن موهایتان با آب کلردار. اگر روزانه یا حتی چندین بار در هفته در استخر هستید، مهم است که کمی مراقبت و توجه بیشتری برای محافظت از پوست و موهای خود در برابر آسیب کلر داشته باشید.