فرم پذیرش نمایندگی

جهت دریافت نمایندگی فروش، فرم زیر را پرکرده و ارسال نمائید تا با شما تماس گرفته شود

  7 علامت شایع آسیب پوست در تابستان (بخش اول)

  پوست تابستان

  7 علامت شایع آسیب پوست در تابستان (بخش اول)

  دمای بالاتر و غروب آفتاب می تواند به معنای روزهای طولانی لذت بردن از ساحل و سایر فعالیت های فضای باز باشد. متأسفانه ، افزایش رطوبت و قرار گرفتن در معرض آفتاب نیز می تواند به معنای خطر بیشتر آسیب سطح پوست باشد و اگر کنترل نشود ، شرایط جدی تری ایجاد می شود. از آفتاب سوختگی گرفته تا بثورات ناشی از گرما و حملات خشکی و چربی در طول مسیر ، ادامه مطلب را بخوانید زیرا متخصصان پوست به ما کمک می کنند تا برخی از رایج ترین نگرانی های مربوط به پوست در تابستان را از بین ببریم و بهترین راه حل های خود را برای بازیابی و محافظت از بزرگترین اندام بدن انسان به ما ارائه دهند.

  آسیب خورشید به پوست در تابستان

  اول ، بیایید بزرگترین نگرانی مراقبت از پوست در تابستان را برای اکثر مردم برطرف کنیم: آسیب آفتاب به پوست یا در اثر سوختگی بد زیر آفتاب. “به طور کلی ، شدت تابش UV در ماه های تابستان بسیار بیشتر است. علاوه بر سوختن یا لکه بینی پوست ، این اشعه باعث ایجاد رادیکال های آزاد می شود که به مولکول های کلاژن و لیپیدهای غشای سلول آسیب می رساند. حتی ممکن است ایجاد شکستگی در DNA اتفاق بی افتد که منجر به تجمع اشتباهات عدم تطابق DNA شود ، که به طور بالقوه منجر به عدم تکثیر مناسب DNA می شود. این می تواند باعث سرطان پوست شود. ”

  راه حل: اگر می خواهید ساعت ها آفتاب بگیرید ، دکتر روساک می گوید آنتی اکسیدان ها بهترین شرط شماست. “آنتی اکسیدان ها (مانند ویتامین C و E) رادیکال های آزاد را جذب و خنثی می کنند و می توانند به بازسازی DNA کمک کنند ، بنابراین پوست را بازیابی می کند و به آسیب سلول ناشی از تجمع رادیکال های آزاد کمک می کنند.”

  در حالی که دکتر روساک (dr rosak) هشدار می دهد که هرگز نباید روی پوست آفتاب سوخته استفاده شود ، رتینول (مشتق ویتامین A) یکی دیگر از آنتی اکسیدان های مورد علاقه وی برای تجدید سلول های پوستی است. وی می گوید: “این به تحریک بازسازی سلولی و افزایش تولید کلاژن ، بهبود ظاهر بافت پوست و کمک به بازسازی پوست کمک می کند.

  AHA و BHA همچنین می توانند زمینه را برای رشد سلول های جدید پس از از بین بردن سوختگی فراهم کنند. او می گوید: “اسیدهای آلفا – هیدروکسی و اسیدهای بتا – هیدروکسی اسیدهای ملایمی هستند که لایه های بالایی مرده پوست را حل می کنند و به سلول های جدید سالمتر از پایین به سطح اجازه می دهند تا پوست دوباره از بین برود.”

  از نظر نگهداری منظم ، دکتر روساک (dr rosak) تأکید می کند که ضد آفتاب باید همیشه (در ماه های تابستان و بعد از آن) استفاده شود. “من یک SPF 30+ را توصیه می کنم ، که به طور ایده آل حاوی مسدود کننده های فیزیکی مانند روی یا دی اکسید تیتانیوم است که می تواند شما را در برابر اشعه ماورا بنفش محافظت کند و هر سه ساعت دوباره استفاده می شود.”

  پوست تابستان

  و فراموش نکنید که به متخصص پوست خود مراجعه کنید! دکتر روساک (dr rosak) می گوید: “قرار ملاقات های سالانه با متخصص پوست خود را تنظیم کنید و با بدن خود آشنا شوید.” “این امر همچنین مربوط به ABCDE های ملانوم است . اگر هر یک از این تغییرات را در خال های خود مشاهده کردید ، لطفاً به متخصص پوست خود مراجعه کنید. ”

  در ادامه از شما دعوت می شود ادامه مطلب 7 علت شایع آسیب پوست در تابستان را در مقاله های بخش دوم و سوم مطالعه بفرمایید.