فرم پذیرش نمایندگی

جهت دریافت نمایندگی فروش، فرم زیر را پرکرده و ارسال نمائید تا با شما تماس گرفته شود

  7 راه برای از بین بردن بوی بد واژن

  7 راه برای از بین بردن بوی بد واژن

  7 راه برای از بین بردن بوی بد واژن

  گاهی اوقات ممکن است برای از بین بردن بوی بد به کمی کمک نیاز داشته باشید. تکنیک های زیر ممکن است به شما کمک کند بوی غیر طبیعی واژن را از بین ببرید:

  1. بهداشت را رعایت کنید

  ناحیه بین پاهای خود را حمام کنید. یک دستمال ملایم به شستن پوست مرده ، عرق و کثیفی کمک می کند. در خارج از واژن می توانید از صابون ملایم استفاده کنید. در داخل واژن ، ناحیه بسیار حساس تر است و صابون اغلب می سوزاند و تحریک می کند. گذاشتن آب روی ناحیه اغلب برای تمیز نگه داشتن اطراف واژن کافی است. خود واژن نیازی به تمیز کردن ندارد.

  از لوف ها اجتناب کنید زیرا ممکن است باعث پارگی های کوچک شوند و ناحیه را در معرض عفونت احتمالی قرار دهند. از صابون های معطر یا شستشوی بدن استفاده نکنید. رایحه ها و مواد شیمیایی ممکن است PH طبیعی واژن شما را مختل کند. صابون های تخت ممکن است ملایم تر از شستشوی بدن باشند ، اما آب گرم کافی است.

  2. فقط از محصولات خوشبو کننده بیرونی استفاده کنید

  اگر می خواهید از هر گونه اسپری یا عطر استفاده کنید ، آنها را فقط در خارج از واژن خود استفاده کنید ، نه در نزدیکی واژن. آنها را وارد نکنید آنها می توانند شیمیایی باشند و برای شما مشکل به وجود بیاورند.

  3. لباس زیر خود را عوض کنید

  اگر به طور معمول شورت های ساتن ، ابریشم یا پلی استر می پوشید ، 100 درصد پنبه را انتخاب کنید. پنبه قابل تنفس است و کار فوق العاده ای را انجام می دهد که عرق و مایعات را از بدن شما خارج می کند. رطوبت بیش از حد می تواند سطح باکتری های طبیعی شما را برهم زده و منجر به عفونت شود.

  7 راه برای از بین بردن بوی بد واژن

  4. pH را در نظر بگیرید

  محصولات بدون نسخه (OTC) ممکن است برای بازیابی pH طبیعی واژن مفید باشد. اگر یکی را امتحان کردید و بو باقی ماند یا بدتر شد ، با پزشک خود وقت بگیرید. ممکن است لازم باشد از محصول دیگری استفاده کنید ، یا ممکن است برای عفونت قابل درمان به پزشک خود مراجعه کنید.

  5. روغن های اساسی

  درمان اسانس تحقیقات پزشکی بسیار کمی برای حمایت از آن دارد. برخی از اسانس ها دارای خواص ضد میکروبی و ضد قارچی هستند که ممکن است به کاهش و از بین بردن باکتری ها کمک کند. اما هرگز روغن های ضروری را مستقیماً روی پوست قرار ندهید بدون اینکه ابتدا آنها را در روغن حامل رقیق کنید . حتی اسانس های رقیق شده ، هنوز هم می توانند برای ناحیه واژن تحریک کننده باشند.

  ممکن است کرم های OTC که دارای اسانس هستند را پیدا کنید ، اما فقط در صورت توصیه برای استفاده در ناحیه تناسلی از آنها استفاده کنید.

  6. در سرکه خیس کنید

  حمام دائمی داغ و دوش آب گرم می تواند pH طبیعی شما را بر هم بزند ، اما یک نوع حمام ممکن است مفید باشد. یک یا دو فنجان از آن را بریزید و سرکه سیب را در حمام گرم بگذارید و 20 دقیقه خیس کنید. سرکه به طور طبیعی ممکن است باکتری ها را کاهش دهد.

  7. درمان های تجویزی

  درمان های تجویزی می توانند به از بین بردن علل زمینه ای که در ایجاد بو کمک می کنند ، کمک کنند. اگر درمان های خانگی یا فرابورسی شما موفقیت آمیز نبود ، ممکن است وقت آن رسیده باشد که در مورد گزینه های درمانی با پزشک خود مشورت کنید.

  در ادامه پیشنهاد می شود تا مقاله چندین روش برای خوش بو بودن در طول روز را از دست ندهید.