فرم پذیرش نمایندگی

جهت دریافت نمایندگی فروش، فرم زیر را پرکرده و ارسال نمائید تا با شما تماس گرفته شود

  5 نکته برای درخشش پوست

  5 نکته برای درخشش پوست

  5 نکته برای درخشش پوست

  پوست ما طولانی ترین اندام بدن ما است بنابراین روند مراقبت از آن نیز مهم است. پوست ما بیش از هر عضوی در بدن به مراقبت نیاز دارد. به دلیل محیط آلوده ، رژیم غذایی بسیار ارزشمند و مشغله زیاد ، روز به روز پوست ما ناسالم تر می شود. در اینجا این مقاله به شما نکاتی را برای درمان پوست ارائه می دهد.

  من می دانم که شما این را شنیده اید و احتمالاً آن را در برنامه روزانه خود جمع کرده اید. اما در اینجا کمی متفاوت قرار است عمل کنیم. وقتی صحبت از پاکسازی می کنیم منظورمان روش پاک سازی مضاعف است. این حقیقت است که محیط بسیار آلوده است و ذرات ریز هوای آلوده به پوست ما آسیب می رساند. بنابراین فقط شستن صورت کافی نیست. پاکسازی مضاعف شامل 2 مرحله است.

  اول ، پوست خود را با یک پاک کننده بر پایه روغن بشویید ، و دوم ، از یک روش شستشوی صورت استفاده کنید. پاک کننده بر پایه روغن منافذ پوست شما را تمیز می کند و پوست شما را به شدت مرطوب می کند. شستشوی صورت تمام آلودگی های صورت را پاک می کند. این روش باعث خشکی پوست شما نمی شود زیرا یک پاک کننده بر پایه روغن باعث آبرسانی به پوست شما می شود.

  به شما پیشنهاد می کنیم از یک پاک کننده با کیفیت روغن پایه یا مومیایی کننده صورت استفاده کنید یا می توانید به سادگی از روغن نارگیل یا روغن بادام استفاده کنید.

  لایه برداری فقط یک مرحله است اما جلوه ای افسانه ای می دهد. لایه برداری می تواند سلول های پوستی خشک و مرده شما را کاملا از بین ببرد. این مرحله در یک بار استفاده ، درخشش فوری را برای شما فراهم کند. این باعث شادابی پوست شما و پاک شدن منافذ مسدود شده پوست می شود. هفته ای دو بار صورت خود را لایه برداری کنید. هنگام لایه برداری فشار کمی وارد کنید. از محصولات با کیفیت استفاده کنید تا هیچ عوارض جانبی دیگری نداشته باشید.

  یک قاشق غذاخوری پودر پوست پرتقال را در عسل مخلوط کنید. مقدار عسل را برای خمیر نرمتر افزایش دهید. اطمینان حاصل کنید که گرانول ها خیلی پودر پوست پرتقال نباشند. بسیار عالی خواهد بود اگر پوست پرتقال را در خانه خرد کنید ، بنابراین می توانید به اندازه گرانول خوبی برسید.

  از آنجا که آفتاب هرگز از کار خود دست بر نمی دارد ، پس چرا صورت شما ضد آفتاب ندارد؟ نکته این است که همیشه کرم های ضد آفتاب را بدون توجه به آب و هوای آن استفاده کنید. خورشید دارای اشعه ماورا بنفش شدید است که می تواند به پوست شما آسیب برساند و همچنین منجر به سرطان پوست شود. بنابراین استفاده از کرم ضد آفتاب می تواند در این زمینه به شما کمک کند. با استفاده از ضد آفتاب می توانید از بسیاری از بیماری های پوستی جلوگیری کنید بنابراین همیشه ضد آفتاب استفاده کنید.

  ماسک در حال حاضر در حال روند است و باید همانطور که دارای مزایای شگفت انگیزی است. ماسک در انواع مختلفی موجود است. هر ماسک ملحفه ای مزایای خاص خود را دارد اما همانطور که در مورد پوست درخشان صحبت می کنیم. بنابراین به شما توصیه می کنیم یک ماسک ملحفه ای انتخاب کنید که جلوه ای درخشان داشته باشد. همچنین می توانید ماسک ورق آبرسان را انتخاب کنید زیرا دارای اثر تسکین دهنده و آرام بخشی است.