فرم پذیرش نمایندگی

جهت دریافت نمایندگی فروش، فرم زیر را پرکرده و ارسال نمائید تا با شما تماس گرفته شود

  5 مورد ضروری لوازم آرایش مسافرتی

  5 مورد ضروری لوازم آرایش مسافرتی

  5 مورد ضروری لوازم آرایش مسافرتی

  اگر شما هم مثل من عاشق آرایش هستید، می‌دانید که تلاش برای محدود کردن مجموعه خود به چند محصولی که می‌توانید در سفر با خود ببرید، چه مشکلاتی دارد. این مخصوصاً زمانی اتفاق می افتد که شما برای مدت طولانی در سفر هستید و ممکن است بخواهید ظاهر خود را تغییر دهید.

  هنگام بسته بندی کیف لوازم آرایش سفر، به احتمال زیاد فضای محدودی خواهید داشت. با این حال، این بدان معنا نیست که شما باید روتین زیبایی خود را به خطر بیندازید! با ما همراه باشید تا برخی از محصولات ضروری را برای همراهی در سفر به اشتراک بگذاریم تا بتوانید بهترین ظاهر و احساس خود را داشته باشید.

  ضد آفتاب

  در حالی که این محصول از نظر فنی یک محصول آرایشی نیست، داشتن یک ضد آفتاب خوب در هنگام سفر بسیار مهم است. بسته به سفری که می روید، نوع کرم ضد آفتاب متفاوت است. به عنوان مثال، اگر زمان زیادی را در ساحل می‌گذرانید، به احتمال زیاد به یک کرم ضد آفتاب مقاوم در برابر آب با SPF بالا نیاز خواهید داشت. کرم ضد آفتاب دارای SPF 100 است یک گزینه عالی برای این کار است. اگر به سفری می‌روید که در آن زمان زیادی را بیرون زیر نور خورشید نمی‌گذرانید، یک مرطوب کننده با SPF 30 مانند مرطوب کننده روزانه تهی کنید و استفاده کنید.

  مرطوب کننده رنگی

  مرطوب کننده رنگی محصولی عالی برای مصرف در سفر است. یک لایه شفاف پوست شما را مرطوب نگه می‌دارد و در عین حال کمی پوشش می دهد و روی پوست شما احساس سنگینی نمی‌کند. بعلاوه، بیشتر مرطوب کننده‌های رنگی را می‌توان با دستان خود اعمال کرد، به این معنی که یک برس کمتر باید در کیف خود قرار دهید.

  5 مورد ضروری لوازم آرایش مسافرتی

  کانسیلر

  وقتی صحبت از کانسیلر به میان می‌آید، باید فرمولی بادوام داشته باشید که در طول روز مجبور نباشید آن را لمس کنید. یکی از موارد مورد علاقه من، Clarins Instant Light Brush-On Perfector است که به میزان مناسبی پوشش را اضافه می‌کند و وقتی روی پوست استفاده می‌شود، یک اثر روشن کنندگی بسیار دارد. این محصول دارای یک اپلیکاتور برس است که به راحتی می‌توانید آن را بکشید و با نوک انگشتان خود ترکیب کنید. من دوست دارم از این زیر چشم، اطراف بینی و نقاط بلند صورت استفاده کنم تا کمی برجسته شود.

  پودر

  یک پودر صورت خوب یک محصول ضروری برای همراه داشتن است، به خصوص اگر در آب و هوای گرم و مرطوب هستید. بسیاری از مردم پودر تکمیل کننده معدنی را دوست دارند و دلیل خوبی هم دارد! این پودر، آرایش شما را در تمام طول روز ثابت نگه می‌دارد و بدون اینکه پوست شما را خشک کند، با چربی مبارزه می‌کند.

  برنزه

  برنزر واقعا می‌تواند صورت را گرم کند و زندگی را به پوست بازگرداند. برنز کننده‌های زیادی وجود دارد که در رنگ‌های مختلف متناسب با رنگ‌های مختلف پوست هستند.