فرم پذیرش نمایندگی

جهت دریافت نمایندگی فروش، فرم زیر را پرکرده و ارسال نمائید تا با شما تماس گرفته شود

  5 مزیت پوست آبرسانی شده

  5 مزیت پوست آبرسانی شده

  5 مزیت پوست آبرسانی شده

  نوشیدن مقدار زیادی آب یک عامل کلیدی برای حفظ عملکرد شاداب بدن و اندام‌ها است و پوست هیدراته برای داشتن پوستی سالم به همان اندازه مهم است. در این مقاله 5 مزیت کلیدی مرتبط با پوست هیدراته آورده شده است:

  آب برای سلامت کلی ما بسیار مهم است. بدن شما از حدود 70 درصد آب تشکیل شده است. مانند هر عضو دیگری در بدن شما، بافت پوست شما از انواع مختلفی از سلول‌ها تشکیل شده است که همگی برای عملکرد صحیح به مقدار مناسب آب نیاز دارند.

  پوست وظایف مهم بسیاری را برای ما انجام می‌دهد، از کمک به ما برای از بین بردن سموم، تنظیم دما، ایجاد حس محیطی از طریق احساسات لامسه و دما و مهمتر از همه به عنوان یک سد محافظ برای جلوگیری از مواد مضر مانند میکروارگانیسم‌ها و محرک‌ها از محیط. از ورود به بدن ما این مهم است که به پوست خود در بهترین عملکرد خود کمک کنیم.

  پوستی که به اندازه کافی هیدراته نشده باشد، خشک، سفت و پوسته پوسته می‌شود. پوست خشک انعطاف‌پذیری کمتری دارد و شکاف‌های کوچکی بین سلول‌های لایه‌های بیرونی پوست باز می‌شود و باعث می‌شود که مانع برای جلوگیری از ورود مواد مضر به پوست کمتر شود. این می‌تواند منجر به قرمزی، خارش، پوسته پوسته شدن پوست یا حساسیت و واکنش شود.

  پوست خشک و کم آب نیز به دلیل کوچک شدن سلول‌های لایه بالایی پوست، بیشتر مستعد چین و چروک و خطوط ریز سطحی است. سلول‌های پوسته پوسته خشک روی سطح نیز نور را به خوبی منعکس نمی‌کنند و باعث می‌شود پوست کدر، زبر و ناسالم به نظر برسد. پوست هیدراته شده سالم تر، صاف تر و نرم تر به نظر می‌رسد. وقتی پوست شما به خوبی هیدراته شود، انعطاف پذیرتر، حجیم تر و انعطاف پذیرتر می‌شود.

  شما می‌توانید با مصرف آب کافی از غذا و نوشیدنی در رژیم غذایی خود و از بیرون با کمک به حفظ رطوبت با استفاده از مرطوب کننده ها و نرم کننده‌ها به پوست خود کمک کنید تا از درون سالم و هیدراته بماند. توجه داشته باشید که کافئین ادرارآور است و بنابراین مصرف بیش از حد آن می تواند باعث از دست دادن آب بیشتری در بدن شود، اما خوب است که در حد اعتدال بنوشید.

  5 مزیت پوست آبرسانی شده

  بهبود خاصیت ارتجاعی پوست: خاصیت ارتجاعی پوست توانایی پوست برای کشیده شدن و بازگشت به شکل اولیه است. از دست دادن خاصیت ارتجاعی پوست باعث می‌شود پوست افتاده، چین خورده یا چرمی به نظر برسد.

  کاهش ظاهر چین و چروک: هیدراتاسیون بهبود یافته سلول‌های پوست را پر می‌کند و چین و چروک‌ها را از بین می‌برد. این اثر را می‌توان در مدت زمان کوتاهی با مواد خوب مراقبت از پوست به دست آورد.

  چربی متعادل: پوست کم آب می‌تواند چرب باشد. پوست شما این توانایی را دارد که سطح هیدراتاسیون را تشخیص دهد و کمبود رطوبت به غدد چربی سیگنال تولید روغن می‌دهد. این مکانیسم بازخورد را می‌توان با افزایش هیدراتاسیون تنظیم کرد.

  بهبود دفاع پوست: پوست سالم و هیدراته برای دفاع از خود در برابر متجاوزان محیطی مجهزتر است. با کمک آنتی اکسیدان‌های اضافه شده، مبارزه با رادیکال های آزاد آسان تر می‌شود.

  بهبود عملکرد سم زدایی: سلول‌های پوست سالم توانایی دفع سموم و محصولات جانبی متابولیسم را دارند که منجر به کدر شدن پوست می‌شود. توانایی پوست برای سم زدایی وابسته به پوستی است که به طور موثر هیدراته شده است.