فرم پذیرش نمایندگی

جهت دریافت نمایندگی فروش، فرم زیر را پرکرده و ارسال نمائید تا با شما تماس گرفته شود

  5 دلیل برای مرطوب کردن پوست

  5 دلیل برای مرطوب کردن پوست

  5 دلیل برای مرطوب کردن پوست

  علاوه بر هر کار دیگری که باید صبح انجام دهید ، مرطوب کردن پوست شما می تواند مانند یک کار دیگر باشد ضروری باشد. پس چرا این کار را انجام دهید؟ همانطور که پیداست ، مرطوب کننده فقط احساس فوق العاده ای به پوست شما نمی دهد ، بلکه می تواند در آینده پوست شما را شفاف ، صاف و بدون چین و چروک نگه دارد. اگر قانع نشده اید ، به 5 دلیل اصلی که باید پوست خود را مرطوب کنید نگاهی بیندازید.

  مرطوب کننده احتمال مشکلات پوستی را کاهش می دهد : استفاده از نوع مرطوب کننده مناسب برای پوست می تواند به حفظ تعادل آن کمک کند. وقتی پوست بیش از حد خشک یا بیش از حد چرب است ، بسیاری از مشکلات رایج پوستی مانند آکنه شروع به ظهور می کند. به گفته متخصص پوست دکتر تد لاین ، اگر پوست شما تمایل به چربی دارد ، باید به جای کرم ها به دنبال لوسیون باشید و سعی کنید مرطوب کننده ای با ترکیب لایه بردار پیدا کنید. اگر پوست شما تمایل به خشک شدن دارد ، به دنبال کرم باشید.

  مرطوب کننده می تواند ظاهر سایر لکه ها را کاهش دهد : پوست تازه مرطوب شده دارای درخشندگی سالم است که می تواند هر گونه لک موجود را از بین ببرد. برخی از مرطوب کننده ها دارای رنگ یا برنزه کننده هستند که می توانند با هر رنگ پوست ترکیب شوند.

  5 دلیل برای مرطوب کردن پوست

  مرطوب کردن به جوان ماندن پوست شما کمک می کند : حساس ترین مناطق پوست شما شامل ؛ صورت ، گوش ها ، گردن و سینه ها بیشتر از هر ناحیه دیگری به مرطوب کننده نیاز دارند. این از دست دادن روزانه سلول های پوست این مناطق را در برابر خشکی و عناصر آسیب پذیر می کند . در واقع ، آن ها مناطق خطرناکی برای سرطان پوست هستند. مرطوب کننده می تواند به پوست حساس شما کمک کند تا بتواند خود را ترمیم کرده و سالم بماند.

   

  مرطوب کننده با چین و چروک مبارزه می کند : آن احساس غلیظ و محکم در صورت شما پس از مرطوب کردن ، یک توهم نیست. بر اساس مجله درماتولوژی بریتانیا ، افرادی که دارای پوست مرطوب مناسب هستند ، فقط در کسری از افرادی که پوست خشک دارند ، چین و چروک ایجاد می کنند.

  دوش آب گرم برای پوست ضرر دارد : دوش آب گرم بسیار عالی و نشاط آور است ، اما رطوبت را از پوست شما خارج می کند. فقط یک دقیقه برای استفاده از مرطوب کننده مطمئن می شوید که پوست شما نه تنها تمیز نیست ، بلکه در طول روز استرس در پوست و گوشت شما باقی مانده.

  مطمئن شوید که مرطوب کننده ای را انتخاب می کنید که برای پوست شما مناسب باشد. برک ویلیامز دارای محصولات مرطوب کننده است که برای هر نوع پوستی از خشک تا چرب عمل می کند. اگر قبلاً مرطوب کننده مورد علاقه خود را دارید و می خواهید آن را به سطح بعدی برسانید ، چند قطره از سرم H2V Moisture Enhance را اضافه کنید . قبل از مصرف خودسرانه ی مرطوب کننده بهتر است نزد متخصص پوست بروید تا نوع پوست شما مشخص شود. با این کار می توانید بهترین مرطوب کننده را برای پوست خود انتخاب کنید.