فرم پذیرش نمایندگی

جهت دریافت نمایندگی فروش، فرم زیر را پرکرده و ارسال نمائید تا با شما تماس گرفته شود

  4 ویتامین مورد نیاز بدن

  4 ویتامین مورد نیاز بدن

  4 ویتامین مورد نیاز بدن

  متخصص تغذیه ما می‌گوید: “من سعی می‌کنم تمام مواد مغذی خود را به جای دارو از آشپزخانه خود دریافت کنم، اما به عنوان یک واقع گرا، می‌دانم که تامین نیازهای تغذیه ای من همیشه ممکن نیست.” از رژیم گرفتن علاوه بر این، ممکن است عوامل دیگری در زندگی وجود داشته باشد که مصرف مکمل را ضروری می‌کند نظیر بارداری ، یائسگی یا حتی شرایط مزمن.

  کمبود ویتامین معمولاً با بیماری‌های مزمن مرتبط است و مکمل ممکن است کمک کند. حتی یک رژیم غذایی کامل ممکن است مواد مغذی مورد نیاز شما را در مواقعی که به آنها نیاز دارید، در اختیارتان قرار ندهد. اینجاست که مولتی ویتامین‌ها وارد می‌شوند.

  برای شروع، یک مولتی ویتامین روزانه می تواند به ایجاد یک پایه خوب برای سلامتی شما کمک کند. همچنین می‌تواند از شما در هنگام تجربه استرس، بد خوابیدن یا ورزش منظم محافظت کند. اما با این همه ترکیب ویتامین و مواد معدنی، چگونه می‌دانیم که هنگام خرید مولتی ویتامین دقیقاً به دنبال چه چیزی باشیم؟ خوشبختانه، برای اینکه بفهمید کدام مولتی ارزش مصرف دارد، نیازی به مدرک پیشرفته در تغذیه ندارید. ما از چهار متخصص خواستیم که به ما بگویند مولتی ویتامین شما باید چه ویتامین‌هایی داشته باشد:

  1. ویتامین D

  ویتامین D به بدن ما کمک می‌کند تا کلسیم را جذب کند که برای سلامت استخوان ها مهم است. عدم دریافت کافی این ویتامین می تواند باعث افزایش:

  • احتمال بیمار شدن شما
  • شانس شما برای استخوان و کمر درد
  • ریزش استخوان و مو

  در حالی که از نظر فنی باید بتوانید ویتامین D روزانه خود را با قرار گرفتن در معرض نور خورشید به مدت 15 دقیقه دریافت کنید، واقعیت این است که بیش از 40 درصد از مردم در ایالات متحده این کار را نمی کنند. زندگی در مکان های زمستانی با نور خورشید کم، کار کردن در دفتر 9 تا 5 ساعت و استفاده از کرم ضد آفتاب (که سنتز ویتامین D را مسدود می کند) دریافت ویتامین D را سخت می کند. این ویتامین همچنین به سختی در غذا یافت می شود، به همین دلیل است که Taub-Dix می گوید به دنبال این ماده در مولتی ویتامین خود باشید.

  2. منیزیم

  منیزیم یک ماده مغذی ضروری است، به این معنی که باید آن را از غذا یا مکمل‌ها دریافت کنیم. لرمن خاطرنشان می‌کند که منیزیم بیشتر به دلیل اهمیت برای سلامت استخوان و تولید انرژی شناخته شده است. با این حال، منیزیم ممکن است مزایای بیشتری از این داشته باشد. او اضافه می‌کند که این ماده معدنی همچنین می تواند:

  • سیستم عصبی ما را آرام کند
  • استرس را کاهش دهد
  • رفع مشکلات خواب
  • عملکرد عضلات و اعصاب را تنظیم می‌کند
  • سطح قند خون را متعادل کنید
  • پروتئین، استخوان و حتی DNA بسازند

  اما بسیاری از مردم به دلیل این که غذاهای مناسب نمی خورند، کمبود منیزیم دارند، نه به این دلیل که به مکمل‌ها نیاز دارند. سعی کنید بیشتر کدو تنبل، اسفناج، کنگر فرنگی، سویا، لوبیا، توفو، برنج قهوه‌ای یا آجیل (مخصوصاً آجیل برزیلی ) بخورید.

  3. کلسیم

  بیش از 40 درصد از جمعیت ایالات متحده کلسیم کافی از رژیم غذایی خود دریافت نمی‌کند. این بدان معناست که آن افراد مواد معدنی مورد نیاز برای استخوان‌ها و دندان‌های قوی را دریافت نمی‌کنند. به ویژه زنان زودتر شروع به از دست دادن تراکم استخوان می‌کنند و دریافت کلسیم کافی از همان ابتدا بهترین دفاع تغذیه‌ای در برابر این کاهش است.

  4. روی

  متخصص ما می‌گوید «روی در افراد مسن و افرادی که استرس زیادی دارند، کم است. روی از سیستم ایمنی ما حمایت می‌کند و به بدن کمک می‌کند تا از کربوهیدرات‌ها، پروتئین و چربی برای انرژی استفاده کند. همچنین به بهبود زخم کمک می‌کند.