فرم پذیرش نمایندگی

جهت دریافت نمایندگی فروش، فرم زیر را پرکرده و ارسال نمائید تا با شما تماس گرفته شود

  4 اشتباه که مژه‌های شما را خراب می‌کنند (بخش دوم)

  4 اشتباه که مژه‌های شما را خراب می‌کنند

  4 اشتباه که مژه‌های شما را خراب می‌کنند (بخش دوم)

  قبل از مطالعه این بخش از مقاله 4 اشتباه که مژه‌های شما را خراب می‌کنند (بخش دوم)، پیشنهاد می‌شود ابتدا بخش اول این مقاله را مطالعه کنید.

  شما از لوازم آرایش چشم منقضی شده استفاده می کنید

  بله، لوازم آرایش منقضی می‌شود، حتی اگر محصولات مورد علاقه‌تان ماه‌ها یا سال‌ها پس از خرید همچنان در بسته‌بندی عالی به نظر می‌رسند. و اگر اخیراً کیف آرایش خود را به طور کامل تمیز نکرده‌اید، احتمالاً از برخی محصولات بسیار مشکوک در نزدیکی ناحیه چشم حساس خود استفاده می‌کنید.

  ریمل تاریخ مصرف گذشته به دلیل فرمول مایع آن بسیار بد است. مایعات شانس رشد باکتری‌ها را افزایش می‌دهند، به نوبه خود به طور بالقوه چشم‌های شما را با عفونت آشنا می‌کنند، در حالی که باعث ضعیف شدن مژه‌ها یا بدتر از آن می‌شوند.

  بنابراین هر چند وقت یکبار باید آرایش چشم خود را تعویض کنید. کارشناسان موافق هستند که ریمل باید بعد از دو یا سه ماه دور ریخته شود. همین امر در مورد هر چیزی که بر پایه مایع یا کرم باشد، از جمله خط چشم و سایه نیز صدق می‌کند. مهم نیست که محصولات مورد علاقه شما چقدر گران هستند.

  وسایل آرایشی خود را به دیگران هم می‌دهید

  نکته اصلی این است که شما هرگز نباید لوازم آرایش را با کسی به اشتراک بگذارید، و باید در هنگام استفاده از نمونه‌های موجود در فروشگاه مراقب باشید. به دلیل حساس بودن کل ناحیه چشم، به اشتراک گذاشتن آرایش، خطر عفونت را در شما افزایش می‌دهد.

  4 اشتباه که مژه‌های شما را خراب می‌کنند

  با آرایش می خوابید

  پس از یک روز طولانی، آخرین کاری که اکثر ما دوست داریم انجام دهیم این است که صورت خود را قبل از زدن کرم شب تمیز کنیم. اما چرت زدن قبل از پاک کردن تمام آثار آرایش روز، بلیطی یک طرفه برای جوش‌ها و مسدود شدن منافذ پوست است.

  استفاده از ریمل در طول شب (در حالی که صورت خود را روی بالش فشار داده‌اید) مژه‌ها را بیشتر خشک می‌کند، این امر باعث خرابی مژه‌ها می‌شود زیرا ریشه مژه بسیار ظریف است. از یک روش پاک‌کننده آرایش ملایم استفاده کنید، چه طرفدار دستمال مرطوب، پد یا پاک‌کننده باشید، و هر بار که آرایش می‌کنید از آن استفاده کنید.

  مالیدن چشمان

  از آنجایی که قبلاً به توصیه‌های ما توجه کرده‌اید و با آرایش نخوابیده‌اید، اکنون باید در نحوه از بین بردن ریمل بسیار مراقب باشید. برای شروع، مالیدن چشم‌ها برای کل چشم، به‌ویژه مژه‌ها، بسیار آزاردهنده است، زیرا می‌توانید به‌طور تصادفی برخی از مواد آرایشی را وارد چشم کنید.

  به طور کلی باید تا آنجا که می توانید از دست زدن به چشمان خود اجتناب کنید (و هرگز قبل از شستن دست‌ها با آب و صابون، دستانتان را به چشمانتان نزنید)، اما باید از مالیدن، کشیدن یا کشیدن مژه‌ها نیز خودداری کنید. آنها فوق العاده ظریف هستند و اگر خارش یا سوزش را تجربه می‌کنید، با پزشک خود صحبت کنید تا بفهمید چه چیزی باعث خارش می شود و چگونه می‌توانید آن را در اسرع وقت برطرف کنید.