فرم پذیرش نمایندگی

جهت دریافت نمایندگی فروش، فرم زیر را پرکرده و ارسال نمائید تا با شما تماس گرفته شود

  4 اشتباه که مژه‌های شما را خراب می‌کنند (بخش اول)

  4 اشتباه که مژه‌های شما را خراب می‌کنند

  4 اشتباه که مژه‌های شما را خراب می‌کنند (بخش اول)

  ممکن است زیاد به مژه‌های خود فکر نکنید، اما به احتمال زیاد حداقل یکی از عادت‌های روزمره شما برای مژه‌های اطراف چشم مضر است.
  مژه‌ها به عنوان یک سد محافظ برای چشم شما عمل می‌کنند و از تحریک یا عفونت ناشی از اشیاء خارجی یا رطوبت جلوگیری می‌کنند.
  و حتی اگر احتمالا فراموش کرده اید که آنها حتی آنجا هستند، محافظت از آنها و حفظ آنها در بهترین شکل برای سلامت همتایانتان بسیار مهم است.

  شما احتمالاً به مژه های خود خیلی فکر نمی‌کنید، به خصوص اگر آرایش نمی‌کنید. اما حتی اگر به سختی به یاد داشته باشید که آنها آنجا هستند، مژه‌ها در واقع یک ویژگی تکاملی بسیار مهم هستند. آنها از چشمان شما در برابر تحریک یا عفونت در برابر اشیاء خارجی و رطوبت محافظت می‌کنند.

  بله، مژه‌های شما به محافظت از ناحیه ظریف چشم شما در برابر عواملی از جمله آلودگی، کثیفی و گرده‌های موجود در هوا کمک می‌کند و همچنین امکان ورود اشیاء خارجی به میدان دید شما را فراهم می‌کند. تا به حال شده است که یک مگس پشه‌ای خیلی نزدیک صورت شما باشد؟ این مژه‌های شما هستند که احتمالاً از شما محافظت می‌کنند که مگس و یا پشه کوچک وارد چشمان شما نشود.

  4 اشتباه که مژه‌های شما را خراب می‌کنند

  اگر آرایش می‌کنید یا از درمان‌های مرسوم مژه استفاده می‌کنید، ممکن است ندانسته بدون اینکه متوجه شوید به مژه‌های خود آسیب می‌رسانید. برای دوستداران زیبایی، ریمل ضد آب یک نجات دهنده است. ماندگاری آن نسبت به فرمول‌های غیر ضد آب بیشتر است، بنابراین می‌توانید به راحتی از روز به شب با آرایش چشم خود بی عیب و نقص به نظر برسید. اما اگر تا به حال سعی کرده‌اید ریمل ضدآب را بردارید، می‌دانید که مطمئناً پیاده روی در پارک ندارید و اغلب برای تمیز کردن آخرین مژه‌ها نیاز به مالش بیش از حد دارد.

  آرایشگر مشهور کیت استرومبرگ به ریدرز دایجست گفت که ممکن است بخواهید ریمل ضدآب مورد علاقه خود را برای مواقع خاص ذخیره کنید، زیرا استفاده روزانه می‌تواند مژه‌ها را سفت کند، آنها را سنگین و خشک کند و در نتیجه احتمال شکستگی را افزایش می‌دهد.

  استرومبرگ توضیح داد: “با گذشت زمان، برداشتن شدید می‌تواند خط مژه شما را بکشد و باعث ضعیف شدن و شکستن آنها شود. در عوض، ریمل لوله‌ای حاوی پلیمرهای انعطاف پذیر را انتخاب کنید که برداشتن آنها فقط به آب گرم نیاز دارد.”

  در ادامه پیشنهاد می‌شود بخش دوم این مقاله را از دست ندهید.