فرم پذیرش نمایندگی

جهت دریافت نمایندگی فروش، فرم زیر را پرکرده و ارسال نمائید تا با شما تماس گرفته شود

  12 روش طبیعی برای حفظ پوست جوان و درخشان (بخش دوم)

  12 روش طبیعی برای حفظ پوست جوان و درخشان

  12 روش طبیعی برای حفظ پوست جوان و درخشان (بخش دوم)

  6. میکروبیوم پوست خود را متعادل نگه دارید

  درست مانند روده، میکروبیوم پوست سالم و متعادل برای حفظ پوست سالم و متعادل ضروری است. این باکتری‌های میکروسکوپی پوست را هیدراته و انعطاف‌پذیر نگه می‌دارند، با رادیکال‌های آزاد مبارزه می‌کنند، از مجرمان بیرونی جلوگیری می‌کنند و حتی در برابر اشعه‌های مضر UV محافظت می‌کنند. با اجتناب از صابون‌ها و اسکراب‌های خشن که می‌توانند اسانس‌ها و باکتری‌های تشکیل‌دهنده میکروبیوم پوست را از بین ببرند، مراقب خود باشید. از طرف دیگر، از محصولات مراقبت از پوست استفاده کنید که به طور خاص برای تقویت میکروبیوم پوست فرموله شده اند.

  7. محصولات مراقبت از پوست را بلافاصله بعد از حمام استفاده کنید

  شاید یکی از ضروری ترین اجزای پوست سالم، رطوبت باشد. علاوه بر مراقبت از پوست با کیفیت، زمان استفاده از محصولات می تواند بر حفظ رطوبت تأثیر بگذارد. نکته مهم والدورف: بلافاصله پس از بیرون آمدن از حمام، مراقبت از پوست خود را انجام دهید. او می‌گوید: «استفاده روزانه از مرطوب‌کننده روی صورت و بدن پس از شستن، رطوبت را دوباره پر می‌کند و می‌بندد». حفظ پوست خوب بسیار بهتر از این است که بعد از خشکی، ملتهب شدن و ناراحتی پوست به عقب برگردیم.

  8. روتین ماساژ صورت را تمرین کنید

  نه تنها احساس لذت می‌کنید، بلکه ماساژ صورت می‌تواند تنش را کاهش داده و گردش خون را افزایش دهد، در نتیجه به حفظ سلامت سلول‌های پوست و کمک به تخلیه لنفاوی کمک می‌کند. متعهد به انجام روتین روزانه گوا شا صورت یا استفاده از غلتک یشم باشید . این فقط چند دقیقه در روز طول می کشد، و درخشش بعد از ماساژ صورت (به لطف افزایش گردش خون فوق) ارزشش را دارد.

  9. غذاهای غنی از آنتی اکسیدان بخورید

  سامولیتیس می گوید: «هرچه رنگارنگ تر، بهتر است. “موارد مورد علاقه من سبزی های تیره و برگ دار و توت ها هستند.” در واقع، میوه ها و سبزیجات بهترین منابع آنتی اکسیدان در نظر گرفته می شوند. برخی از غذاهای سرشار از آنتی اکسیدان که باید در رژیم غذایی خود بگنجانید شامل زغال اخته، کلم پیچ، اسفناج و شکلات تلخ است.

  12 روش طبیعی برای حفظ پوست جوان و درخشان

  10. ورزش کنید

  ورزش جریان خون را در سراسر بدن افزایش می دهد و در نتیجه اکسیژن، مواد مغذی و مواد معدنی حیاتی را به پوست می رساند. درکل ورزش کردن منجر به پوستی روشن تر و زیباتر می شود.

  11. از ویتامین C استفاده کنید

  یکی از بهترین مواد موضعی برای داشتن پوستی درخشان و ساده، ویتامین C است که بر روی انواع پوست تاثیر می گذارد تا رنگ را یکدست و روشن کند. تحقیقاتی که این ادعاها را تأیید می‌کند صحیح و گسترده است: ویتامین C می‌تواند رنگدانه‌های متعادل را تقویت کند، در برابر عوامل محیطی محافظت کند، رنگ پوست را روشن کند و تولید کلاژن و الاستین را تقویت کند.

  12. دستان خود را به پوست صورت نزنید

  به عنوان یک قاعده کلی، پس از استفاده از محصولات، دست های خود را که به احتمال زیاد کثیف هستند از صورت خود دور نگه دارید. والدورف می‌گوید: «جوش‌ها، عفونت‌ها یا فقط نواحی خارش‌دار باعث بدتر شدن مشکل می‌شود و در نهایت می‌تواند منجر به عفونت شود».