فرم پذیرش نمایندگی

جهت دریافت نمایندگی فروش، فرم زیر را پرکرده و ارسال نمائید تا با شما تماس گرفته شود

  کرم‌های ضد جوش و آکنه

  کرم‌های ضد جوش و آکنه

  کرم‌های ضد جوش و آکنه

  جوش یا آکنه می‌تواند یکی از رایج‌ترین مشکلات پوستی باشد. دلایل مختلفی در به وجود آمدن جوش و آکنه در پوست وجود دارد، که یکی از آنها افزایش میزان چربی در پوست است. برای درمان این نوع جوش‌ها ابتدا باید چربی روی پوست را کنترل کنید و سپس با استفاده از بهترین کرم یا ژل‌های ضد آکنه از به وجود آمدن جوش و آکنه جلوگیری کنید.

  استفاده از کرم و ژل ضد جوش یکی از روش‌های بسیار مفید و موثر در درمان و پیشگیری از تشکیل جوش‌هاست. اما امروزه انتخاب یک محصول خوب و استاندارد مطابق با نیازهای پوستی کار ساده‌ای نیست. چون در اغلب داروخانه‌ها و فروشگاه‌ها لوازم آرایشی بهداشتی مجموعه‌ای از برندهای گوناگون حسابی باعث سردرگمی شما می‌شوند و در نتیجه نمی‌توانید محصول مناسب را انتخاب کنید.

  مشاهده محصولات مناسب پوست چرب و آکنه دار

  آکنه چیست؟

  شایع‌ترین بیماری پوستی در دنیا، آکنه نام دارد. آکنه نوعی بیماری پوستی مزمن به شمار می‌رود که التهاب و لکه‌های متعدد را به دنبال دارد. جوش‌های آکنه اکثرا در نواحی صورت، گردن، سینه، بازوها و روی کمر ظاهر می‌شوند. بیشتر افراد در سنین بلوغ به این بیماری پوستی دچار می‌شوند اما به این معنی نیست که افراد بالغ و بزرگسال از شر جوش‌های سرسخت آکنه در امان هستند. این جوش‌ها در هر سنی به وجود می‌آیند و به سختی از بین می‌روند.

  آکنه می‌تواند به شکل جوش‌های سرسیاه، سرسفید و کیست (اکثرا کیست‌های چربی و مویی) روی پوست افراد ایجاد شود. گرچه این بیماری پوستی خطرناک نیست اما در صورت عدم رسیدگی، جای جوش‌ها روی صورت فرد باقی می‌ماند.

  کرم‌های ضد جوش و آکنه

  فواید کرم ضد جوش

  حال که با کرم ضد جوش و ترکیبات آن به طور کامل آشنا شدید، قصد داریم فواید کرم ضد جوش برای درمان تمامی مشکلات پوستی را ذکر کنیم که به شرح زیر می‌باشند:
  • صاف و یکدست کردن پوست
  • جلوگیری از ایجاد مجدد آکنه و جوش
  • رفع کننده تمامی التهابات پوستی
  • کاهش چشمگیر میزان چربی پوست
  • رفع جای جوش
  • رفع انواع جوش‌های سرسیاه و سرسفید
  • پیشگیری از مقاومت آنتی بیوتیکی پوست در برابر کرم‌های ضد جوش
  • باز کردن منافذ پوست
  • از بین بردن باکتری‌های روی پوست
  • بازسازی سلول‌های پوستی
  • و…

  موارد ذکر شده به عنوان مهم‌ترین فواید انواع کرم ضد جوش شناخته می‌شوند که البته برخی از انواع کرم‌های ضد جوش دارای تاثیر گذاری بیشتر و برخی دارای تاثیر گذاری کمتری هستند.

  مشاهده محصولات مراقبت ویژه از پوست

  طرز استفاده از کرم ضد جوش

  بسیاری از افراد با طرز استفاده از کرم‌های ضد جوش آشنا نبوده و نکات مهم در نحوه مصرف کرم‌های ضد جوش را رعایت نمی‌کنند. استفاده غیر صحیح و غیر اصولی از کرم‌های ضد جوش همواره باعث کاهش اثر گذاری آن و همچنین باعث آسیب رسانی به پوست نیز خواهد شد. بنابراین لازم است با طرز استفاده از کرم‌های ضد جوش و نکات آن کاملا آشنا بوده و تا فرآیند درمان به خوبی انجام گیرد.

  قبل از استفاده از کرم‌های ضد جوش لازم است متناسب با نوع پوست و میزان چرب بودن آن، از یک صابون یا یک ژل مخصوص برای شستشو و تمیز کردن پوست استفاده کرد. شستشوی کامل پوست به خصوص برای خانم‌هایی که از انواع کرم‌های آرایشی استفاده می‌کنند، کاملا الزامی است.

  پس از شستشوی کامل پوست و خشک کردن آن لازم است مقداری از کرم ضد جوش را تنها بر روی نقاط دارای جوش و آکنه پخش کنیم. حدالامکان توصیه می‌شود از مالیدن کرم ضد جوش به بخش‌های کاملا سالم پوست جلوگیری نمائید زیرا برخی از ترکیبات کرم‌های ضد جوش می‌توانند برای بخش‌های سالم پوست مضر باشند.