فرم پذیرش نمایندگی

جهت دریافت نمایندگی فروش، فرم زیر را پرکرده و ارسال نمائید تا با شما تماس گرفته شود

  چگونه پوست چرب را درمان کنیم؟

  چگونه پوست چرب را درمان کنیم؟

  چگونه پوست چرب را درمان کنیم؟

  خارش و درماتیت سبورئیک می تواند در اثر پوست سر بیش از حد چرب ایجاد شود. حتی ممکن است به عنوان منبع غذایی قارچی که باعث ایجاد شوره می شود نیز باشد. با این حال ، شما نمی خواهید همه روغن پوست خود را حذف کنید. روغن های طبیعی از مو محافظت می کنند و برای داشتن پوست سر سالم و قفل های براق لازم هستند. در اینجا چگونگی درمان چربی بدون آسیب رساندن به موهایتان یا ایجاد تحریک در پوست سر شما مطرح شده است.

  موهای خود را به درستی شامپو بزنید

  شستن موها به صورت نادرست می تواند باعث پوست سر چرب و موهای آسیب دیده شود. مقدار کمی شامپو را به آرامی در ریشه و پوست سر خود ماساژ دهید تا موهای شما به درستی شسته شود. از خاراندن رشته ها با ناخن یا ایجاد اصطکاک غیرضروری خودداری کنید. مالش بیش از حد پوست سر می تواند آن را تحریک کرده و باعث تولید روغن بیشتری شود.

  یک انتخاب طبیعی داشته باشید

  سشوار می تواند به شما در دستیابی به ظاهری صاف کمک کنند. با این حال ، آنها می توانند موهای شما را سریعتر چرب نشان دهند. اجازه دهید موهایتان خشک شود تا بتوانید بافتی نرم داشته باشند سپس موهای خود را سشوار کنید. همچنین سعی کنید زیاد و به صورت مداوم از سشوار استفاده نکنید.

  چگونه پوست چرب را درمان کنیم؟

  کامل بشویید

  یک یا دو دقیقه بیشتر وقت صرف کنید تا مطمئن شوید همه شامپوها و نرم کننده های خود را شسته اید. این می تواند تفاوت چشمگیری در ظاهر و احساس موهای شما ایجاد کند. محصولات باقیمانده می توانند موهای شما را پوشانده و باعث کثیفی و خارش پوست شوند. از روغن نارگیل برای حالت دادن عمیق مو استفاده کنید.

  وقتی مشغول درمان با روغن نارگیل هستید ، پوست سر خود را فراموش نکنید. این روش درمانی می تواند به از بین بردن روغن از پوست سر و ریشه کمک کند در حالی که هیدراتاسیون عمیق مورد نیاز را نیز فراهم می کند.

  استفاده از سرکه سیب به عنوان آبکشی

  از مزایای سرکه سیب استفاده کنید. شستشوی سرکه سیب ، اگر به طور مناسب رقیق شود ، می تواند باعث جمع شدن محصول ، تعادل pH پوست سر و کاهش وز شدن مو شود.

  خبر خوب این است که انواع روش های درمانی برای کمک به شما در کنترل مجدد وجود دارد. همچنین لازم به ذکر است که میزان روغن تولیدی شما با گذشت زمان متفاوت است و به طور کلی با افزایش سن کاهش می یابد.