فرم پذیرش نمایندگی

جهت دریافت نمایندگی فروش، فرم زیر را پرکرده و ارسال نمائید تا با شما تماس گرفته شود

  چگونه می توان از ریزش مو در سنین پایین جلوگیری کرد

  چگونه می توان از ریزش مو در سنین پایین جلوگیری کرد

  چگونه می توان از ریزش مو در سنین پایین جلوگیری کرد

  از دست دادن بیش از 50 تا 100 رشته در روز می تواند ریزش مو محسوب شود ، ممکن است دلایل بسیاری وجود داشته باشد. شما ممکن است به دلیل مشکل ژنتیکی ، به دلیل آلودگی یا عادت های بد خود ریزش مو داشته باشید. در چنین شرایطی ، شما باید اقدامات درمانی برای جلوگیری از ریزش مو انجام دهید. به درستی گفته می شود که پیشگیری همیشه بهتر از درمان است. بنابراین ، در اینجا در این پست ، من برخی از نکاتی را ذکر کرده ام که می توانید از طریق آنها از ریزش مو جلوگیری کنید. اینها فقط نکات ساده ای است که فقط به تغییرات جزئی در روش های مراقبت از مو نیاز دارد.

  رژیم خود را تقویت کنید

  داشتن یک رژیم غذایی با ویتامین ها و پروتئین ها می تواند در جلوگیری از طاسی زنان کمک کند یا ممکن است روند را کند کند. سبزیجات و گیاهان خام سرشار از این ویتامین ها و پروتئین ها هستند. خوردن گیاهانی مانند جعفری ، ریحان و غیره می تواند به شما در دستیابی به بهترین نتیجه کمک کند. همچنین ، فولیکول های مو به مقدار زیادی پروتئین به نام کراتین نیاز دارند. بنابراین ، خوردن غذا با مقدار زیادی پروتئین مانند تخم مرغ ، لوبیا ، آجیل ، ماهی و غیره می تواند به شما در حفظ سطح کراتین در پوست سر کمک کند.

  از مدل موهای سخت پرهیز کنید

  شما همیشه باید از مدل موهایی که خشن هستند ، خودداری کنید. گره های تنگ ، دم اسبی تنگ ، از جمله مدل های مویی است که می تواند به خط مو آسیب برساند. آنها باعث استرس روی موهای ظریف شما می شوند و منجر به ریزش مو می شوند. بنابراین ، هر زمان که هر یک از مدل های مو را امتحان کنید ، باید اطمینان حاصل کنید که باعث کشش زیاد مو نمی شود. همچنین از استفاده از نوارهایی که با لاستیک ساخته شده اند خودداری کنید.

  مرتباً موهای خود را بشویید

  برای تمیز و سالم نگه داشتن پوست سر شما باید به طور مرتب موهای خود را بشویید. استفاده از شامپوی ملایم بهترین گزینه برای شستن موها است. شامپوی خشن ممکن است باعث خشکی پوست سر شود که منجر به ریزش مو می شود. همچنین توصیه می شود از روغن هایی مانند روغن نارگیل استفاده کنید ، روغن زیتون می تواند به شما در جلوگیری از خشکی پوست سر کمک کند. آنها همچنین مواد مغذی لازم برای پوست سر را فراهم می کنند که به رشد مو کمک می کند.

  از محصولات شیمیایی خودداری کنید

  بسیاری از سالن ها از محصولاتی استفاده می کنند که حاوی مقادیر زیادی مواد شیمیایی هستند. استفاده از اینگونه محصولات برای صاف كردن موها ، روشن كردن موها و … می تواند به ساقه موهای شما آسیب برساند. این می تواند موهای شما را ضعیف کرده و منجر به ریزش مو شود. بنابراین ، شما فقط باید محصولات طبیعی را برای مو انتخاب کنید. همچنین ، اگر از محصولات شیمیایی استفاده می کنید ، باید یک فرآیند تغذیه عمیق را برای جلوگیری از آسیب دیدگی انجام دهید.

  به دنبال درمان های پزشکی باشید

  اگر در مقیاس وسیع ریزش مو دارید ، می توانید از روش های درمانی مانند لیزرهای سطح پایین ، تزریق پلاسما غنی از پلاکت و موارد دیگر استفاده کنید. لیزرهای سطح پایین می توانند به بهبود چگالی مو کمک کنند زیرا سلول های بنیادی اپیدرمی را تحریک می کند. این روش های درمانی به جلوگیری از ریزش مو کمک کرده و رشد مو را بدون آسیب دیدگی تسهیل می کند.

  پوست سر خود را ماساژ دهید

  مراقبت از پوست سر برای جلوگیری از ریزش مو ضروری است. می توانید پوست سر خود را هنگام حالت دادن یا هنگام دوش گرفتن با شامپو ماساژ دهید. این ماساژها به تحریک گردش خون بهتر در پوست سر کمک می کنند. این منجر به رشد مو می شود. ماساژ پوست سر با حرکت آرام انگشتان به صورت دایره ای می تواند به کاهش استرس کمک کرده و رشد مجدد مو را تسهیل کند.