فرم پذیرش نمایندگی

جهت دریافت نمایندگی فروش، فرم زیر را پرکرده و ارسال نمائید تا با شما تماس گرفته شود

  چگونه موهای صورت را از بین ببریم (بخش دوم)

  چگونه موهای صورت را از بین ببریم (بخش دوم)

  چگونه موهای صورت را از بین ببریم (بخش دوم)

  قبل از خواندن این مقاله، پیشنهاد می‌شود ابتدا بخش اول آن را مطالعه فرمایید.

  4. لیزر موهای زائد در منزل

  مشکل اصلی بسیاری از روش‌های حذف موهای زائد این است که نتایج موقتی هستند یا فقط چند هفته دوام می‌آورند. برای نتایج طولانی‌تر، لیزر موهای زائد را در نظر بگیرید. در این روش از لیزر و پرتوهای ضربان دار برای آسیب رساندن به فولیکول‌های مو و در نتیجه ریزش مو استفاده می‌شود. این یک راه حل نیمه دائمی است. موها بعد از حدود شش ماه دوباره رشد می‌کنند. گاهی اوقات موها دیگر رشد نمی‌کنند. اگر مو برگردد، ممکن است ریزتر و غیر قابل توجه باشد.

  لیزر موهای زائد ممکن است گران باشد. دستیابی به نتایج مطلوب معمولاً مستلزم چندین حضور نزد پزشک است. لیزر موهای زائد را می‌توان در هر نقطه از صورت مانند لب بالایی و چانه انجام داد. اما هنگام از بین بردن موهای اطراف پلک و نواحی اطراف باید از لیزر پرهیز کنید.

  هنگام استفاده از دستگاه خانگی، مراحل زیر را دنبال کنید:

  صورت خود را تمیز کنید و اصلاح کنید. از آنجایی که شما موهای زیر پوست را از بین می‌برید، این درمان زمانی که موها کوتاه هستند بهترین نتیجه را می‌دهد.

  سطح درمان را انتخاب کنید. برای شروع درمان، لیزر را روی ناحیه مورد نظر قرار دهید. هر دو هفته یکبار تکرار کنید تا به نتایج دلخواه خود برسید. بسته به نوع لیزری که خریداری می‌کنید دستورالعمل ها متفاوت است. طبق دستورالعمل از کیت استفاده کنید. عوارض جانبی رایج لیزر موهای زائد قرمزی و حساسیت به لمس است. برای کاهش ناراحتی از یخ استفاده کنید.

  چگونه موهای صورت را از بین ببریم (بخش دوم)

  5. کرم های موبر

  کرم‌های موبر یکی دیگر از گزینه‌های رفع موهای زائد صورت هستند. نتایج می‌تواند بیشتر از اصلاح ماندگار باشد و این کرم‌ها ممکن است ارزان‌تر از اپیلاسیون باشند. این کرم‌ها دارای مواد شیمیایی مانند سدیم، دی اکسید تیتانیوم و سولفید باریم هستند که پروتئین‌های مو را تجزیه می‌کنند و به راحتی حل می‌شوند و شسته می‌شوند. اگرچه این مواد به طور کلی بی خطر هستند، اما خطر واکنش وجود دارد.

  اگر اولین بار است که از کرم موبر استفاده می‌کنید، ابتدا یک پچ تست انجام دهید و مقدار کمی از کرم را روی پوست خود بمالید. علائم واکنش شامل قرمزی پوست، برآمدگی و خارش است. حداقل 24 ساعت پس از تست پچ صبر کنید و سپس کرم را روی بخش‌های بزرگتر صورت خود بمالید.