فرم پذیرش نمایندگی

جهت دریافت نمایندگی فروش، فرم زیر را پرکرده و ارسال نمائید تا با شما تماس گرفته شود

  چگونه بعد از اصلاح از جوش جلوگیری کنیم؟

  چگونه بعد از اصلاح از جوش جلوگیری کنیم؟

  چگونه بعد از اصلاح از جوش جلوگیری کنیم؟

  اگر پوست مستعد آکنه دارید، باید در هنگام اصلاح بیشتر مراقب باشید. پوست خود را تمیز نگه دارید و برای جلوگیری از مسدود شدن منافذی که منجر به آکنه می‌شود، از یک روتین خوب پس از اصلاح پیروی کنید. توجه به این نکته ضروری است که اصلاح باعث ایجاد آکنه نمی‌شود. اما اگر قبلاً آکنه دارید، استفاده از محصولات مناسب مهم است تا پوست شما هنگام اصلاح احساس راحتی کند.

  با این حال، اگر آکنه دارید و می‌خواهید آراسته به نظر برسید، باید از یک رژیم اصلاح سالم پیروی کنید. آکنه زمانی رخ می‌دهد که فولیکول‌های مو روی صورت شما مسدود شده و منجر به تشکیل برجستگی‌های قرمز شود. مانند بسیاری از مشکلات پوستی دیگر، بهتر است از آکنه قبل از ایجاد آسیب‌های پایدار جلوگیری کنید.

  بنابراین، اگر به این فکر می‌کنید که چگونه بعد از اصلاح از جوش جلوگیری کنید، در اینجا لیستی از نکاتی است که می‌توانید دنبال کنید.

  روش های خوب اصلاح برای جوش‌ها پس از اصلاح

  اگر مراحل درست اصلاح را دنبال نکنید، ممکن است در نهایت دچار آکنه یا جوش شوید. روی یک ریش تراش خوب مانند Gillette SkinGuard Razor سرمایه گذاری کنید. Gillette SkinGuard محصولی نوآورانه است که توسط Gillette عرضه شده است. اگر پوست حساسی دارید که باعث آکنه، جوش یا برآمدگی تیغ می‌شود، SkinGuard کاملا جدید برای شما طراحی شده است. SkinGuard منحصر به فرد در بین تیغه‌ها بدون آسیب رساندن به پوست شما می‌تراشد. به گونه ای قرار گرفته است که کشیدن و کشیدن و کوتاه کردن موها را در سطح پوست به حداقل می‌رساند. از تحریک جلوگیری می‌کند و اصلاحی نرم به شما می‌دهد.

  استفاده از ژل یا فوم اصلاح برای آکنه بعد از اصلاح

  ژل یا فوم اصلاح به تیغ شما کمک می‌کند تا بدون زحمت روی پوست شما سر بخورد. همچنین مطمئن می‌شود که با هیچ گونه سوزش پوستی مواجه نمی‌شوید و خطر ایجاد آکنه یا خارش جوش را کاهش می‌دهد. بنابراین، اگر بعد از اصلاح جوش می‌زنید، دلیل آن این است که پوست به خوبی آماده نیست. ژل اصلاح حساس سری ژیلت با منتول فرموله شده است که موهای شما را هیدراته می‌کند و پوست شما را روان می‌کند و از آن در برابر سوختگی با تیغ محافظت می‌کند.

  صورت خود را گرم کنید

  آکنه زمانی اتفاق می‌افتد که منافذ پوست با سلول‌های مرده پوست و باقی مانده‌های چربی مسدود می‌شود، شستشوی آب گرم یا حوله داغ می‌تواند در پیشگیری از آکنه شگفت‌انگیز باشد. حوله داغ به باز کردن منافذ پوست کمک می‌کند و پوست را مرطوب می‌کند.

  چگونه بعد از اصلاح از جوش جلوگیری کنیم؟

  برای جلوگیری از ایجاد جوش بعد از اصلاح از یک درمان پس از اصلاح استفاده کنید

  اهمیت درمان پس از اصلاح را نادیده نگیرید. مراسم افترشیو برای مرطوب کردن پوست شما مهم است. اطمینان حاصل کنید که از محصولات افترشیو مناسب استفاده می‌کنید زیرا محصولات نادرست می‌توانند مشکلات جوش و آکنه را افزایش دهند. افترشیو اسپلش موج خنک سری

  ژیلت

  به شما کمک می‌کند تا پوستی شاداب و تازه تراشیده داشته باشید. برای مرطوب کردن پوست خود می‌توانید این افترشیو را انتخاب کنید.

  استفاده از تونر بدون الکل یا ژل آنتی باکتریال

  شما باید از تونر یا ژل ضد باکتری بدون الکل استفاده کنید زیرا به کشتن باکتری‌ها قبل از ورود به منافذ شما کمک می‌کند. اگر پوست حساسی دارید که باعث ایجاد مشکلات پوستی مانند آکنه و جوش می‌شود، باید هنگام اصلاح بیشتر محتاط باشید. مطمئن شوید که از یک رژیم اصلاح سالم پیروی کرده و پوست خود را تمیز نگه دارید. بنابراین، نکاتی را که در بالا به اشتراک گذاشته شده است، دنبال کنید تا مطمئن شوید که اصلاحی راحت می‌کنید، حتی اگر آکنه یا جوش دارید.