فرم پذیرش نمایندگی

جهت دریافت نمایندگی فروش، فرم زیر را پرکرده و ارسال نمائید تا با شما تماس گرفته شود

  چگونه از خارش بعد از اصلاح جلوگیری کنیم؟

  چگونه از خارش بعد از اصلاح جلوگیری کنیم؟

  چگونه از خارش بعد از اصلاح جلوگیری کنیم؟

  اصلاح می‌تواند برای برخی افراد دردناک باشد، به خصوص برای افرادی که پوست خشکی دارند. افرادی که پوست خشکی دارند بیشتر مستعد تحریک پوست هستند و در صورت عدم رعایت رژیم اصلاح، اصلاح ممکن است مشکل را افزایش دهد. سپس به آهستگی منجر به سوختگی با تیغ، برآمدگی، موهای رشد کرده و بریدگی می‌شود.

  در صورت داشتن خارش یا خشکی پوست، باید استفاده از صابون‌ها و محصولات اصلاح حاوی الکل را قطع کنید. دلیل این امر این است که این مواد روغن‌های طبیعی را که رطوبت پوست شما را از بین می‌برند تخلیه می‌کنند. همچنین باعث ایجاد خشکی پوست می‌شود و حرکت تیغ شما را محدود می‌کند نه اینکه اجازه دهد بدون زحمت لیز بخورد. برای اصلاح صاف و راحت، همیشه می توانید از تیغه‌های Gillette SkinGuard استفاده کنید.

  چگونه از خارش بعد از اصلاح جلوگیری کنیم؟

  خارش پوست مشکلی است که عموماً با پوست حساس مرتبط است. اگر از افرادی که پوست حساسی دارند در مورد اصلاح بپرسید، ممکن است اصلاح را به عنوان شکنجه تلقی کنند. این نکات نه تنها روند اصلاح شما را لذت بخش می‌کند، بلکه مطمئن می‌شود که اصلاح دقیقی انجام می‌دهید.

  از یک شستشوی صورت حاوی مرطوب کننده استفاده کنید

  اگر از خشکی پوست و عوارض بعدی آن رنج می‌برید، محصولات شستشوی صورت و مرطوب کننده می‌توانند دوستان شما باشند. شستشوی صورت حاوی مرطوب کننده می‌تواند به شما کمک کند پوست خود را هیدراته کنید، که به نوبه خود، عوارض ناشی از خشکی پوست را به حداقل می‌رساند. این به شما کمک می کند از پوست خود در برابر آکنه و جوش محافظت کنید. نه تنها این، بلکه پوست شما را برای یک تجربه اصلاح خوب نیز آماده می‌کند.

  محصول قبل از اصلاح

  روی یک محصول خوب قبل از اصلاح سرمایه گذاری کنید. محصولات قبل از اصلاح به شما کمک می‌کند تا پوست خود را برای یک تجربه اصلاح فوق العاده چرب کنید. همچنین روند اصلاح را برای شما آسان می‌کند. استفاده از ژل یا فوم اصلاح می‌تواند این کار را انجام دهد. می‌توانید ژل اصلاح حساس ژیلت را انتخاب کنید که از شما در برابر تحریک در هنگام اصلاح محافظت می‌کند.

  چگونه از خارش بعد از اصلاح جلوگیری کنیم؟

  روی یک تیغ خوب سرمایه گذاری کنید

  پوستءهای حساس بسیار مستعد تراشیدن با تیغ هستند و از این رو، ممکن است نگران اصلاح باشید. اما، اگر نکات ذکر شده در بالا را دنبال کنید، باید بتوانید اصلاح دقیق تری داشته باشید. به خاطر تیغ لازم نیست نگران بریدگی باشید. تیغ ژیلت SkinGuard می‌تواند در صورت داشتن پوست حساس از شما در برابر تحریکات پس از اصلاح محافظت کند.

  مراسم پس از اصلاح

  برای داشتن یک افترشیو نرم باید یک محصول خوب پس از اصلاح داشته باشید. محصولات افترشیو پوست شما را بعد از یک جلسه اصلاح مرطوب نگه می‌دارند. یک افترشیو خوب رژیم اصلاح شما را به معنای واقعی کامل می‌کند. می‌توانید افترشیو اسپلش موج خنک سری ژیلت را خریداری کنید که پوست تازه تراشیده شده شما را با عطری مردانه شاداب می‌کند.

  اگرچه اصلاح روی پوست خشک و حساس ممکن است گاهی ناراحت کننده یا حتی دردناک باشد، اما نباید شما را از اصلاح یا داشتن ظاهری تمیز بازدارد. تنها چیزی که نیاز دارید مجموعه‌ای مناسب از محصولات در کیت اصلاح خود است که به شما کمک می‌کند اصلاحی صاف و بدون زحمت داشته باشید.