فرم پذیرش نمایندگی

جهت دریافت نمایندگی فروش، فرم زیر را پرکرده و ارسال نمائید تا با شما تماس گرفته شود

  چگونه از بوی بد پا خلاص شویم ؟

  چگونه از بوی بد پا خلاص شویم ؟

  چگونه از بوی بد پا خلاص شویم ؟

  برومودوز چیست؟

  برومودوز یا بوی بد پا یک بیماری بسیار شایع است. این به دلیل تجمع عرق است که باعث رشد باکتری روی پوست می شود. باکتری ها باعث ایجاد بوی بد می شوند. عفونت های قارچی مانند پای ورزشکاران نیز می تواند منجر به برومودوز شود.

  خبر خوب این است که درمان برومودوز آسان ، سریع و ارزان است.

  درمان های خانگی برای بوی بد پا :

  این نکات می تواند به کاهش بوی پا کمک کند. نکته اصلی این است که مطمئن شوید آنها را به طور منظم و با دقت دنبال می کنید.

  پای خود را تمیز و مرتب نگه دارید

  • حداقل یکبار در روز از یک صابون ملایم و برس اسکراب برای شستن پاها استفاده کنید. بهترین زمان برای انجام این کار دوش گرفتن صبح یا عصر است. مهم است که بعد از شستن پاها را کاملاً خشک کنید. بین انگشتان پا خود توجه ویژه ای داشته باشید ، جایی که هرگونه رطوبت می تواند به راحتی باعث رشد باکتری ها شود.
  • ناخن های پا را اغلب به گونه ای بچسبانید که کوتاه باشند و مطمئن شوید که آنها را مرتب تمیز می کنید. پوست سفت و مرده را با سوهان پا از پا جدا کنید. پوست سخت وقتی خیس می شود ، مرطوب و نرم می شود و محلی را ایجاد می کند که باکتری ها دوست دارند در آن زندگی کنند. حداقل یکبار در روز جوراب خود را عوض کنید. اگر در محیط گرم هستید ، ورزش می کنید یا در هر موقعیت دیگری که ممکن است پاهایتان عرق کند ، باید جوراب های خود را بیشتر عوض کنید.
  • چگونه از بوی بد پا خلاص شویم ؟
  • دو جفت کفش داشته باشید که یک روز در میان آنها را به تناوب بپوشید. این به هر جفت اجازه می دهد تا قبل از پوشیدن مجدد ، به مدت یک روز کامل از عرق یا رطوبت خشک شود. می توانید کفی کفش خود را بردارید تا دوباره خشک شود. کفش های مرطوب به باکتری ها اجازه می دهد سریعتر روی پای شما رشد کنند.

  جوراب هایی را انتخاب کنید که رطوبت را جذب کنند نه اینکه آن را روی پای خود نگه دارید. این ها شامل جوراب های ضخیم و نرم ساخته شده از الیاف طبیعی یا جوراب های ورزشی هستند.

  در هوای گرم صندل های باز بپوشید و در مواقع مناسب پای خود را از کفش خارج کنید تا هوا بخورد. از کفش هایی که تنگ هستند یا ممکن است رطوبت خود را حفظ کنند ، خودداری کنید. از پنبه استفاده کنید تا هر شب مقدار کمی الکل مالش را روی پاهای خود بمالید. این کار به خشک شدن پاها کمک می کند. از به کار بردن آن روی هر گونه ترک روی پوست خودداری کنید.

  • یکبار در روز اسپری ضد قارچ پا یا پودر پای دارویی را روی پا بمالید. کفی های خوشبو کننده دارویی را داخل کفش خود قرار دهید. اگر می خواهید بوی پا را به سرعت کاهش دهید ، استفاده از اسپری ضد عرق یا دئودورانت برای پاهای شما بی خطر است. انواع مختلفی از صابون های ضد قارچی و ضد باکتریایی را امتحان کنید تا زمانی که بهترین مورد را برای خود پیدا کنید. پای خود را با استفاده از لیسترین یا سرکه خیس کنید .

  از این محصولات پا استفاده کنید

  درمان های خانگی به طور معمول در کاهش یا از بین بردن بوی پا کمک شایانی می کنند. با این حال ، اگر درمان های خانگی به کاهش برومودوز کمک نمی کند ، یا اگر نگران شدید تعریق و بوها هستید ، باید به پزشک مراجعه کنید.

  در ادامه پیشنهاد می شود تا مقاله چندین روش برای خوش بو بودن در طول روز را از دست ندهید.