فرم پذیرش نمایندگی

جهت دریافت نمایندگی فروش، فرم زیر را پرکرده و ارسال نمائید تا با شما تماس گرفته شود

  چگونه ابروهای زیبا و کاملی داشته باشیم ؟ (بخش اول)

  چگونه ابروهای زیبا و کاملی داشته باشیم ؟ (بخش اول)

  چگونه ابروهای زیبا و کاملی داشته باشیم ؟ (بخش اول)

  اگر می خواهید ابروهای کاملی داشته باشید ، چند گزینه دارید: می توانید به سالن بروید و آن ها را اپیلاسیون یا نخ کنید ، یا می توانید خودتان فرم ایده آل ایجاد کنید. ابتدا مشخص کنید که چه شکلی برای صورت شما مناسب است ، سپس تصمیم بگیرید که چقدر ضخیم یا نازک باید باشند و با استفاده از موچین و مداد ابرو ، ابروهای خود را فرم دهید. با داشتن ابروهای عالی ، می توانید یک قدم به ظاهر ستاره فیلم نزدیک شوید. آن موچین را بگیرید!

  1. مکانی را که ابروهای شما باید شروع شوند پیدا کنید : پیدا کردن نقطه مناسب برای شروع ابروهای داخلی ، کلید ایجاد ابروهای عالی است ، زیرا شروع بیش از حد طولانی می تواند تعادل چهره شما را از بین ببرد. برای اینکه بدانید ابروهای داخلی شما باید از کجا شروع شوند ، از تکنیک زیر استفاده کنید:

  به عنوان یک نقطه شروع کلی ، یک مداد یا یک ابزار بلند و باریک دیگر بردارید و آن را با گوشه داخلی چشم خود خط آرایی کنید. جایی که مداد روی ابروهای شما قرار دارد جایی است که باید شروع شود. با ایجاد یک نقطه در آنجا با مداد خط چشم ، نقطه را مشخص کنید. در طرف دیگر تکرار کنید.
  با این حال ، اگر چشمانی بسته دارید ، ابروهای خود را کمی دورتر از هم قرار دهید. اگر چشمانی پهن دارید ، ابروهای خود را کمی به هم نزدیک کنید. این به متعادل کردن ویژگی های شما کمک می کند.
  اگر مطمئن نیستید که چه چیزی بهتر به نظر می رسد ، به یک متخصص زیبایی آموزش دیده برای جلسه مشاوره ابرو مراجعه کنید. متخصص زیبایی از چشم و بینی شما به عنوان راهنما برای ایجاد ابروهایی استفاده می کند که ویژگی های شما را برجسته می کند.

  چگونه ابروهای زیبا و کاملی داشته باشیم ؟ (بخش اول)

  2. نقطه ای را که قوس ابرو باید در اوج باشد پیدا کنید : اکثر ابروها به طور طبیعی در اطراف چشم قوس می گیرند ، و پیدا کردن مکانی که قوس در آن ظاهر می شود برای ظاهر کامل آنها ضروری است. با استفاده از همین مداد بلند و نازک با استفاده از این تکنیک مشخص کنید که قوس شما باید در کجا قرار گیرد: مستقیم به جلو در آینه نگاه کنید و دستگاه را با لبه بیرونی سوراخ بینی و لبه بیرونی عنبیه خود ردیف کنید. جایی که مداد از پیشانی شما عبور می کند جایی است که قوس شما باید به اوج برسد. با استفاده از مداد خط چشم آن را با یک نقطه علامت گذاری کنید. در طرف دیگر نیز به همین صورت تکرار کنید.
  اگر صورت گرد دارید ، ابروهایی با زاویه بیشتر داشته باشید.

  چگونه ابروهای زیبا و کاملی داشته باشیم ؟ (بخش اول)

  3. تعیین کنید که ابرو باید به کجا ختم شود : یافتن مکان مناسب برای پایان ابروها به همان اندازه مهم است که از کجا شروع می شود. شما می خواهید ابروهای شما چشمان شما را به زیبایی تنظیم کند. با قرار دادن مداد بلند و نازک به این روش نقطه مناسب را پیدا کنید:

  مداد را از لبه سوراخ بینی تا گوشه بیرونی چشم خود ردیف کنید. مکانی که ابزار از روی ابروی بیرونی شما عبور می کند ، جایی است که باید به پایان برسد. با استفاده از مداد خط چشم ، مکان های مورد نظر را با نقطه مشخص کنید.
  با این حال ، اگر صورت بلندی دارید ، ابروهای خود را کمی بیشتر باز کنید. اگر صورت پهن دارید ، انتهای خارجی ابروهای شما باید نازک تر و ظریف تر باشد.

  در ادامه پیشنهاد می شود بخش دوم این مقاله را نیز از دست ندهید.