فرم پذیرش نمایندگی

جهت دریافت نمایندگی فروش، فرم زیر را پرکرده و ارسال نمائید تا با شما تماس گرفته شود

  پدیکور چیست؟

  پدیکور چیست؟

  پدیکور چیست؟

  شاید اصول اولیه مانیکور را بدانید، اما پدیکور هنوز نیاز به توضیح دارد؟ در این مقاله، دقیقاً توضیح خواهیم داد که پدیکور چیست، فرآیندی که در آن وجود دارد، چرا یک پدیکور داشته باشید و چرا بهتر است آن را در خانه داشته باشید.

  پدیکور چیست؟

  پدیکور که از کلمات لاتین “pedis” به معنای “پا” و “cura” به معنای “مراقبت” گرفته شده است، یک درمان زیبایی برای پاها است. همه چیز فقط در مورد رنگ کردن ناخن ها نیست، در واقع اصلاً ضروری نیست. پدیکور یک درمان جامع برای پاهای شما است و برای مردان و زنان مناسب است. این شامل بریدن، کوتاه کردن و فرم دادن به ناخن های پا، مراقبت از کوتیکول، لایه برداری، آبرسانی و ماساژ پاها، و در صورت تمایل، رنگ کردن ناخن های پا است.

  چرا پدیکور کنیم؟

  پدیکور به دلایل درمانی، پزشکی و زیبایی انجام می‌شود. پاهای شما در طول شلوغی زندگی روزمره، چه پیاده روی در رفت و آمد روزانه، فشردن کفش‌های نامناسب یا هل دادن آن‌ها در دویدن صبحگاهی، چیزهای زیادی را تحمل می کنند. پدیکور یک راه فوق العاده برای نوازش پاهای شماست. این می‌تواند بهانه‌ای عالی برای «استراحت» باشد.

  پدیکور چیست؟

  مرتب بودن و تمیزی پاها و ناخن های ما اغلب می تواند نادیده گرفته شود، به خصوص در ماه های زمستان که بیشتر پنهان هستند. پدیکور منظم پاهای شما را شاداب و سالم نگه می دارد. آنها به جلوگیری از اختلالات ناخن مانند ناخن های زیرین کمک می‌کنند و می‌توانند باعث ایجاد پوست اضافی یا سفت در پاهای شما شوند.

  اگرچه همه پدیکورها شامل رنگ کردن ناخن‌هایتان نمی‌شوند، اما برای کسانی که این کار را انجام می‌دهند می‌تواند روشی سرگرم‌کننده و خلاقانه برای بیان حس استایل شما باشد.

  چرا پدیکور در خانه بهتر است؟

  در چند سال گذشته، شرکت‌های موبایل مانند LeSalon انقلابی در صنعت زیبایی ایجاد کرده‌اند. اکنون این امکان وجود دارد که درمانگران زیبایی سیار مستقیماً برای پدیکورهای شخصی در خانه به درب منزل شما مراجعه کنند. در مقایسه با سالن‌ها، داشتن پدیکور در خانه بسیار راحت‌تر، آرامش‌بخش‌تر و بهتر است.

  این برای افرادی که فرزندان خردسال دارد، معلول یا مسن هستند، یا به سادگی زمان سفر به سالن‌های ناخن و بازگشت به آن را ندارند، ایده آل است. پدیکور در خانه شما نیز یک ایده عالی برای مهمانی‌های دلپذیر با دوستان است.