فرم پذیرش نمایندگی

جهت دریافت نمایندگی فروش، فرم زیر را پرکرده و ارسال نمائید تا با شما تماس گرفته شود

  هرآنچه باید در رابطه با صاف کردن مو بدانید

  هرآنچه باید در رابطه با صاف کردن مو بدانید

  هرآنچه باید در رابطه با صاف کردن مو بدانید

  صاف کردن مو با کراتین نوعی درمان شیمیایی می‌باشد که می تواند موها را ویتامینه و کراتینه کند تا بافت مو نرم و لطیف شود. این درمان‌ها برای چندین ماه یا بیشتر می‌توانند روی مو بمانند، معمولاً تا زمانی که موهای جدید رشد کنند و جایگزین موهای تحت درمان شوند، کراتین برروی موهای شما هنوز قرار دارد. به همین دلیل به این فرآیندها صاف کردن دائمی مو یا کراتینه مو می‌گویند.

  همانطور که گفتیم یکی از بهترین راه‌ها برای صاف کردن موهای سر کراتینه کردن می‌باشد. این راه می‌تواند موهای فر شما را کاملا صاف کند و به شما ظاهری جدید ببخشد. برای کراتینه کردن موهای خود می توانید به مراکز مختلفی مراجعه کنید تا متخصصان این حوزه برروی موهای شما کار کنند و آنچه را که می خواهید را به شما تحویل دهند.

  انواع درمان

  چندین نوع درمان وجود دارد که ادعا می‌کنند موهای شما را صاف می‌کنند. هر کدام به فرمول شیمیایی و روش پردازش متفاوتی متکی است. برخی از این درمان‌ها در کیت‌هایی فروخته می‌شوند که می‌توانید خودتان در خانه انجام دهید، در حالی که برخی دیگر برای انجام مؤثر به تجهیزاتی در سطح سالن نیاز دارند.

  صاف کردن دائمی حرفه ای موها

  برای صاف کردن حرفه‌ای مو باید حتما نزد یک متخصص کراتینه مو بروید تا موهای شما صاف شود. این افراد دارای تخصص بالایی می‌باشند و می‌توانند همانطور که انتظار دارید به نوع موی خود دست پیدا کنید. معمولا کراتینه کردن مو چندین ساعت طول می‌کشد که بستگی به مقدار موهای شما دارد.

  کیت های کراتینه مو

  کیت‌های شل کننده شیمیایی را می‌توان از داروخانه‌ها و فروشگاه‌های لوازم آرایشی خریداری کرد. این درمان‌ها ادعا می‌کنند که همان نتایجی را ارائه می‌دهند که کراتینه مو در اختیار شما قرار می‌دهد. استفاده موثر از این کیت‌ها دشوار خواهد بود مگر اینکه آموزش رسمی زیبایی شناسی داشته باشید.

  هرآنچه باید در رابطه با صاف کردن مو بدانید

  صاف کردن نیمه دائمی مو

  درمان های زیادی وجود دارند که می‌توان با استفاده از آن ها موها را به خوبی صاف کرد. اما اکثر این راه کارها خیلی زود و در چندین ماه از بین می‌روند. کراتینه بهترین راه برای صاف کردن موها می‌باشد که حدود 6 الی 1 سال می‌تواند برروی موهای شما باقی بماند. البته با راه کارهایی می‌توان مدت زمان ماندگاری آن را افزایش داد. برای مثال می‌تواند از مصرف شامپوهای دارای سولفات خودداری کرد و از شامپوهای فری سولفات استفاده کرد تا بتوان از کراتین روی موها محافظت کرد.

  صاف کردن حرارتی مو

  می توان موها را با استفاده از حرارت نیز صاف کرد. برای مثال می‌توان از اتوی مو استفاده کرد برای صااف کردن موها. بهتر است پس از حمام از اتو مو استفاده کنید تا موهای شما حالت بهتری بگیرند و به خوبی صاف شوند.