فرم پذیرش نمایندگی

جهت دریافت نمایندگی فروش، فرم زیر را پرکرده و ارسال نمائید تا با شما تماس گرفته شود

  نوشیدن آب برای پوست شما چه مزایایی دارد؟ (بخش دوم)

  نوشیدن آب برای پوست شما چه مزایایی دارد؟ (بخش دوم)

  نوشیدن آب برای پوست شما چه مزایایی دارد؟ (بخش دوم)

  قبل از مطالعه این بخش از مقاله، پیشنهاد می شود ابتدا بخش اول را مطالعه فرمایید.

  6. به تنظیم مجدد دما کمک می کند

  مصرف آب به طور مستقیم بر توانایی پوست در تنظیم دمای بدن تأثیر می گذارد. نوشیدن آب گردش خون را افزایش می دهد و به بدن شما اجازه می دهد تا گرمای بیش از حد را از طریق تعریق دفع کند. با این حال ، اگر بدن کم آب باشد ، گردش خون کاهش می یابد تا سطح رطوبت لازم را حفظ کند و در نتیجه گرمای اضافی را ذخیره می کند. این می تواند عملکردهای بدن را مختل کند.

  7. به حفظ تعادل pH پوست کمک می کند

  اعتقاد بر این است که مصرف روزانه آب می تواند به پوست شما کمک کند تعادل pH خود را در حدود 5.5 حفظ کند. مانتوی اسیدی که در حفظ تعادل pH پوست شما نقش دارد از لیپیدها و اسیدهای آمینه مشتق شده از عرق شما تشکیل می شود. کمبود رطوبت در شما می تواند گوشته اسیدی شما را تحت تأثیر قرار دهد و در نتیجه تعادل pH پوست شما را آسیب پذیر و آسیب دیده کند.

  8. از شرایط پوستی مرتبط با گرما جلوگیری می کند

  نوشیدن آب به بدن شما کمک می کند تا از طریق تعریق و ادرار گرمای اضافی را آزاد کند. این از ذخیره گرمای ناخواسته در بدن شما که می تواند منجر به جوش حرارت یا جوش های پوستی شود جلوگیری می کند.

  9. بهبود زخم را تسریع می کند

  پوستی که هیدراته باشد می تواند سریعتر از آسیب های خارجی بهبود یابد. این به این دلیل است که یک محیط مرطوب باعث ترمیم زخم می شود. رطوبت به سلولها کمک می کند تا سریعتر تکثیر یافته ، آسیب را دفع کنند. همچنین وجود طولانی مدت فاکتورهای رشد مفید در محل آسیب را تضمین می کند.

  10. به حفظ تعادل آب پوست کمک می کند

  پوست شما یک مکانیسم مرطوب کننده طبیعی دارد که به شما امکان می دهد بافت نرم و لطیف خود را حفظ کند. این به عنوان تعادل آب پوست شناخته می شود. نوشیدن مقدار کافی آب می تواند به پوست شما کمک کند تا این تعادل خوب آب و روغن را حفظ کند و فعالیت های مختلف را به راحتی انجام دهد.

  نوشیدن آب برای پوست شما چه مزایایی دارد؟ (بخش دوم)

  چگونه می توان با نوشیدن آب پوستی درخشان پیدا کرد؟

  کمبود آب بدن در نتیجه تشدید واتا و پیتا دوشا حاصل می شود. عدم تعادل در دوشا شما مستقیماً بر عملکرد بدن تأثیر می گذارد و بدن را در وضعیت بیماری قرار می دهد. ویاتس پیتا منجر به مشکلات پوستی مختلفی مانند خشکی ، خارش ، التهاب و اریتم می شود.

  نوشیدن آب می تواند به دفع سموم مضر از بدن کمک کند. مصرف مناسب آب همچنین با آزاد شدن گرمای بیش از حد و تأمین رطوبت کافی به پوست ، تعادل را در سطح واتا پیتا ایجاد می کند. این ترمیم پوست باعث جوان سازی پوست می شود و درخشش طبیعی ایجاد می کند.

  تحقیقی که برای اثبات اثرات نوشیدن آب برای پوست قبل و بعد از آن انجام شد ، نتیجه گیری شد که تغییر محسوسی در فیزیولوژی پوست در افراد مشاهده شده است. افزایش هیدراتاسیون منجر به بهبود عملکرد پوست و بافت کلی پوست می شود. این مزایای نوشیدن آب برای پوستی سالم و درخشان را ثابت می کند.

  طبق تحقیقات ، نوشیدن آب قبل و در طول وعده های غذایی به روند هضم بدن کمک می کند. مقدار کمی آب قبل از غذا به حفظ PH مورد نیاز کمک می کند تا به هضم غذا کمک کند و در طی وعده های غذایی به تجزیه غذا کمک می کند و هضم آسان آن را تضمین می کند. با این حال ، از نوشیدن آب بلافاصله بعد از غذا خودداری کنید زیرا آنزیم های مهم هضم را رقیق می کند.