فرم پذیرش نمایندگی

جهت دریافت نمایندگی فروش، فرم زیر را پرکرده و ارسال نمائید تا با شما تماس گرفته شود

  نحوه استفاده صحیح از کرم دور چشم، ضد آفتاب و مرطوب کننده

  نحوه استفاده صحیح از کرم دور چشم، ضد آفتاب و مرطوب کننده

  نحوه استفاده صحیح از کرم دور چشم، ضد آفتاب و مرطوب کننده

  نحوه استفاده از محصولات مراقبت از پوست می تواند تفاوت زیادی برروی پوست ما ایجاد کند. در اینجا روش صحیح استفاده از پاک کننده، کرم دور چشم و موارد دیگر آورده شده است. تا انتهای این مقاله همراه ما باشید. صورتتان را با آب می شویید و سپس شروع به استفاده از مرطوب کننده می کنید و در ادامه دیگر موارد نظیر کرم ضد آفتاب را به صورتتان می زنید. اگر برای شما هم سوال است که آیا این مراحل را درست انجام می دهم یا خیر ! پیشنهاد می شود در ادامه همراه ما باشید. دکتر ویتنی بوو، متخصص پوست مستقر در نیویورک، در این مقاله ، روش صحیح استفاده از کرم ضد آفتاب، کرم دور چشم، مرطوب کننده و موارد دیگر را به اشتراک می گذارد.
  پاک کننده :

  ابتدا صورت خود را با آب گرم خیس کنید تا منافذ برای پاکسازی عمیق آماده شوند. ( اگر از روغن پاک‌کننده استفاده می‌کنید، صورت و دست‌های شما باید هنگام استفاده کاملا خشک باشند. ) مقداری از پاک کننده را روی نوک انگشتان خود قرار دهید و با حرکات دایره ای دور صورت خود ماساژ دهید، از مرکز شروع کرده و به سمت بیرون حرکت کنید. این نه تنها گردش خون سالم را تقویت می کند، بلکه باعث می شود محصول به تمامی نقاط صورت شما برسد. در آخر نیز صورت خود را با آب خنک بشویید و به حوله یا دستمال تمیز خشک کنید.

  کرم دور چشم :

  بوو می گوید: “پوست اطراف چشم در مقایسه با سایر قسمت های صورت شما بسیار نازک و ظریف است و به بیشترین توجه نیاز دارد زیرا ابتدا علائم پیری را نشان می دهد.”

  برای استفاده، یک کرم به اندازه نخود را با انگشت خود زیر هر چشم بزنید. سپس، آن را روی پوست خود صاف کنید، روی استخوان اربیتال و اطراف آن قرار بگیرید و مراقب باشید که خیلی به چشم ها نزدیک نشوید. (محصول به طور طبیعی کمی بالا می رود زیرا این ناحیه دارای منافذ بسیار کمی برای جذب کامل کرم است.) حواستان باشد کرم به داخل چشم شما نرود زیرا  می تواند باعث سوزش چشمان شما شود.

  مرطوب کننده :

  سنگ بنای هر روتین مراقبت از پوست خوب، مرطوب کننده برای کمک به هیدراته کردن و متعادل کردن رنگ هر نوع پوست است. مقدار یک چهارم مرطوب کننده را روی نوک انگشتان خود بریزید و به آرامی محصول را به سمت بالا مالش دهید که به لیفت و حجیم شدن پوست کمک می کند.

  نحوه استفاده صحیح از کرم دور چشم، ضد آفتاب و مرطوب کننده

  کرم گردن :

  اکثر مردم این مرحله را فراموش می کنند، اما این بسیار مهم است زیرا گردن اغلب یکی از اولین مکان هایی است که پیری را نشان می دهد. این به این دلیل است که گردن ما غدد چربی کمتری دارد و چربی کمتری دارد، بنابراین حتی بیشتر از صورت ما ممکن است خشک شود. برای مالیدن کرم، از حرکتی مشابه روی صورت خود استفاده کنید و به آرامی به سمت بالا مالش دهید تا زمانی که محصول به طور یکنواخت توزیع شود.

  ضد آفتاب :

  بوو می‌گوید: «این مهم‌ترین مرحله از روال زیبایی روزانه شماست. اگر مرطوب‌کننده صبحگاهی شما حاوی SPF نیست، یا اگر به محافظت بیشتر برای مدت طولانی زیر نور آفتاب نیاز دارید، از یک کرم ضد آفتاب اختصاصی با SPF 30 یا بالاتر به عنوان آخرین مرحله استفاده کنید. از گردن خود شروع کنید و تمامی صورت خود را کرمی کنید. همچنین تمامی نقاط بدن که در معرض نور آفتاب است را می توانید ضد آفتاب بزنید.