فرم پذیرش نمایندگی

جهت دریافت نمایندگی فروش، فرم زیر را پرکرده و ارسال نمائید تا با شما تماس گرفته شود

  محافظت از پوست در فصل زمستان(بخش دوم)

  محافظت از پوست در فصل زمستان(بخش دوم)

  محافظت از پوست در فصل زمستان(بخش دوم)

  روزانه چقدر آب باید بنوشم؟

  مانند بسیاری از چیزها، این به فرد بستگی دارد. عوامل زیادی (اعم از داخلی و خارجی) در نهایت بر میزان آب مورد نیاز شما تأثیر می‌گذارد. نوشیدن حداقل 2.7 لیتر یا 6-8 فنجان یا لیوان مایعات در روز توصیه می‌شود. این مقدار زیادی آب است، اما این بدان معنا نیست که شما باید آن را یکجا بنوشید، زیرا بدن شما آن را خیلی سریع دفع می‌کند. تعداد دفعات مصرف آب خود را در طول روز کاهش دهید تا مطمئن شوید که بدن شما می‌تواند بیشتر آن را جذب کند تا بهترین درمان برای پوست درخشان در زمستان باشد.

  از یک مرطوب کننده استفاده کنید

  در زمستان امسال، مطمئن شوید که رطوبت خانه و پوست خود را با سرمایه گذاری روی یک مرطوب کننده با کیفیت خوب حفظ می‌کنید. در اتاق‌هایی که بیشترین زمان را در آن سپری می‌کنید، از جمله اتاق خوابتان، از یک دستگاه مرطوب‌کننده استفاده کنید تا به رطوبت هوای خشک زمستانی کمک کند و پوست شما را هیدراته نگه دارد. انواع مختلفی از مرطوب کننده‌ها برای انتخاب وجود دارد. اواپراتورها رطوبت را از طریق فیلتر مرطوب شده دمیده و رطوبت را به هوا خارج می‌کنند. همچنین، می‌دانیم که بالا بردن گرما در هوای بیرون بسیار وسوسه انگیز است، اما بالا بودن گرمایش مرکزی می‌تواند هوای خانه شما را حتی خشک‌تر کند. برای حفظ رطوبت پوست، ترموستات را بین 20 تا 22 درجه سانتیگراد تنظیم کنید.

  خرید محصولات پوستی

  محافظت از پوست در فصل زمستان(بخش دوم)

  دوش آب گرم و طولانی نگیرید

  هیچ چیز مانند یک حمام گرم یا دوش آب گرم در صبح‌های سرد زمستانی نیست. و هیچ چیز مانند این حمام‌ها نمی‌تواند پوست شما را بیشتر خشک کند. آب داغ چربی طبیعی پوست را از بین می‌برد و در صورت عدم مرطوب شدن مناسب پوست را خشک و پوسته پوسته می‌کند. بنابراین، چه کاری می‌توانیم در مورد آن انجام دهیم؟ پاسخ ساده است: دمای آب را کم کنید و کوتاه‌تر دوش بگیرید. هیچ قانون مشخصی برای گرم بودن دوش وجود ندارد، اما اکثر متخصصان پوست توصیه می‌کنند دمای هوا را به طور متوسط بین 37 تا 38.5 درجه سانتی‌گراد حفظ کنید.

  خرید محصولات مراقبت ویژه از پوست

  برای تقویت درخشندگی طبیعی فعال باشید

  در حالی که در طول روز زیر یک پتوی گرم و دنج ماندن در یک روز سرد زمستانی بسیار وسوسه انگیز است، یکی از دلایل اصلی ظاهر و احساس بهتر ما در تابستان این است که تمایل داریم زمان بیشتری را در خارج از منزل سپری کنیم. ما می‌دانیم که داشتن انگیزه برای فعال بودن و بیرون رفتن از خانه در هنگام سرما می‌تواند سخت باشد.

  اما فعال ماندن در ماه‌های زمستان به افزایش دمای بدن، افزایش گردش خون، افزایش ضربان نبض و درخشش شما کمک می‌کند. همچنین، به خوبی شناخته شده است که پس از ورزش مغز، مواد شیمیایی “احساس خوب” سروتونین و دوپامین را آزاد می‌کند که می‌تواند به کاهش اضطراب و افزایش تندرستی کمک کند.

  قرار گرفتن در هوای آزاد، زمانی که هوا آفتابی است، علاوه بر اینکه بر روی خلق و خو موثر است، می‌تواند به بهبود سطح ویتامین D در پوست کمک کند. سعی کنید سه تا چهار بار در هفته در طول روز 30 دقیقه پیاده روی، دویدن یا دوچرخه سواری کنید تا درخشندگی طبیعی خود را حفظ کنید.