فرم پذیرش نمایندگی

جهت دریافت نمایندگی فروش، فرم زیر را پرکرده و ارسال نمائید تا با شما تماس گرفته شود

  مانیکور چیست؟

  مانیکور چیست؟

  مانیکور چیست؟

  به اولین مانیکور خود فکر می‌کنید، ممکن است کمی دلهره آور باشد. در این مقاله، دقیقاً توضیح خواهیم داد که در طول مانیکور چه چیزی باید انتظار داشت، چه مدت طول می‌کشد، از چه ابزار و محصولاتی استفاده می‌شود، و چرا حتی یک مانیکور داشته باشید.

  مانیکور دقیقا چیست؟

  مانیکور یک درمان زیبایی دست است. ناخن‌های شما کوتاه می‌شود، سوهان می‌خورد و شکل می‌گیرد. سپس کوتیکول‌ها برروی دست شما اعمال می‌شود و سپس از ماساژ دست لذت می‌برید. مرحله آخر رنگ آمیزی ناخن‌ها با رنگ دلخواه شما خواهد بود.

  اگر قرار است که مانیکور انجام دهید بهتر است به پیش یک متخصص بروید و ناخن‌های خود را به او بسپارید تا بهترین کار را به شما تحویل دهد. لاک زدن بی نقص مهارتی است که سال‌ها طول می‌کشد و صدها ناخن رنگ شده برای کامل شدن این مهارت لازم است. همه چیز در مورد توجه به جزئیات است تا لاک تا حد ممکن به کوتیکول نزدیک شود. به علاوه، دستیابی به یک روکش صاف، یکنواخت و براق بسیار سخت تر از آنچه به نظر می رسد، است. روند مانیکور نباید بین انجام آن در سالن یا در خانه توسط یک درمانگر زیبایی سیار مانند ما تفاوت زیادی داشته باشد. تفاوت اصلی در راحتی انجام آن در خانه است.

  چرا مانیکور کنیم؟

  برای زنان و مردان، مانیکور برای حفظ سلامت ناخن‌ها، کوتیکول‌ها و پوست بسیار عالی است. صرف نظر از حرفه شما، مردم متوجه دست‌های دیگران می‌شوند و ظاهر و تمیزی دست‌های شما مورد قضاوت قرار می‌گیرد. مرتب کردن دست‌ها و ناخن‌ها توسط یک درمانگر ماهر، ظاهری تمیز و حرفه‌ای به دست می‌آورد که دستیابی به آن دشوار است. اگر در مانیکور خود ناخن‌های رنگ‌شده را انتخاب می‌کنید، این می‌تواند راهی سرگرم‌کننده برای بیان شخصیت و آزمایش با رنگ‌ها و گرایش‌های هنر خود باشد.

  مانیکور چیست؟

  کوتاه کردن ناخن

  ممکن است درمانگر زیبایی شما همیشه ناخن‌های شما را کوتاه نکند. این بستگی به طول ناخن فعلی و دلخواه شما دارد. اگر ناخن‌های شما در حال حاضر نسبتا کوتاه هستند، سوهان زدن به خوبی انجام می‌شود. اگر ناخن‌هایتان خیلی بلند هستند اما می‌خواهید برای مانیکور کوتاه شوند، اغلب کوتاه می‌شوند و سپس به شکل دلخواه شما سوهان می‌خورند.

  سوهان زدن و فرم دادن به ناخن

  مانیکوریست‌ها از سوهان ناخن برای پایین آوردن و فرم دادن به لبه‌های ناخن استفاده می‌کنند. مانیکوریست شما از شما می‌پرسد که چه فرم ناخنی را ترجیح می‌دهید. شکل های ناخن بسیار بیشتری وجود دارد اما این‌ها رایج ترین هستند. این در مورد ترجیحات زیبایی شناختی است و اگر واقعاً مطمئن نیستید، فقط از متخصصان بپرسید که فکر می‌کنند چه چیزی برای ناخن‌های شما مناسب است.