فرم پذیرش نمایندگی

جهت دریافت نمایندگی فروش، فرم زیر را پرکرده و ارسال نمائید تا با شما تماس گرفته شود

  عوامل تاثیرگذار چین و چروک پوست

  عوامل تاثیرگذار چین و چروک پوست

  عوامل تاثیرگذار چین و چروک پوست

  باید یک نکته را پیش تر بگوییم که : حتی بهترین کرم ضد پیری نمی تواند چین و چروک ها را به طور کامل از بین ببرد. با این حال مراقبت از پوست با کیفیت بالا می تواند به آثار مثبت برسد و چین و چروک را کاهش دهد. در این مقاله قصد داریم تا به بررسی عوامل چین و چروک بپردازیم.

  چرا چین و چروک ظاهر می شود؟

  چین و چروک بخشی از روند طبیعی پیری است. دو دلیل عمده برای ظهور چین و چروک وجود دارد. اولا ، پوست ما با افزایش سن ، خاصیت ارتجاعی خود را از دست می دهد. دوم ، پوست ما با افزایش سن رطوبت کمتری تولید می کند.

  چین و چروک به دلیل خاصیت ارتجاعی و کشسانی کمتر

  پروتئین هایی که به پوست ما ساختار می دهند کلاژن نامیده می شوند. آن ها در لایه های عمیق پوست قرار دارند. این پروتئین ها چارچوبی را تشکیل می دهند که پوست ما روی آن کشیده می شود. با افزایش سن ، این چارچوب ضعیف تر و ضعیف تر می شود. این به این دلیل است که تولید کلاژن با افزایش سن کاهش می یابد.

  علاوه بر این ، تولید کلاژن توسط عواملی مانند اشعه ماوراء بنفش ، آلودگی هوا و استرس مختل می شود. این عوامل باعث ایجاد رادیکال های آزاد می شوند. اینها مولکول های تهاجمی هستند که به بدن ما حمله می کنند و پوست دچار چین و چروک می شود. رادیکال های آزاد باعث می شوند بدن ما کلاژن معیوب تولید کند. این باعث می شود ساختار پوست ما شکننده شود. خاصیت ارتجاعی پوست کمتر است و چین و چروک ظاهر می شود.

  آنچه شما می توانید انجام دهید :

  محصولات مراقبت از پوست و محصولات ضد پیری می توانند به شما برای از بین بردن چین و چروک کمک کنند. این مواد فعال می توانند رادیکال های آزاد را خنثی کنند. ثابت شده است که ویتامین C بسیار موثر است و از بدن در تولید کلاژن سالم حمایت می کند.

  عوامل تاثیرگذار چین و چروک پوست

  چین و چروک به دلیل رطوبت کمتر در پوست ما

  چین و چروک ها نیز به دلیل خشکی پوست ظاهر می شوند. این خطوط خشکی اغلب در اطراف چشم ظاهر می شود. این نوع چین و چروک ها را می توان در این واقعیت جستجو کرد که تولید چربی پوست با افزایش سن کاهش می یابد. در نتیجه ، پوست خاصیت ارتجاعی خود را از دست می دهد. این باعث ایجاد چین و چروک می شود.

  آنچه شما می توانید انجام دهید؟

  سیستم مرطوب کننده طبیعی پوست ، عامل مرطوب کننده طبیعی (NMF) نامیده می شود. مرطوب کننده های موجود در کرم می توانند از NMF پشتیبانی کرده و در نتیجه به ارتجاعی بهتر پوست کمک کنند. اسید هیالورونیک برای بسیاری از افراد شناخته شده است. می تواند لایه های داخلی و خارجی پوست را هیدراته کند. اما نکات دیگری برای مقابله با خشکی پوست وجود دارد.

  یکی از عوامل اصلی پیری زودرس استرس اکسیداتیو در پوست ما است. این امر باعث تولید رادیکال های آزاد می شود. رادیکال های آزاد همچنین به ساختار کلاژن ما آسیب می رسانند و پوست دچار چین و چروک می شود.