فرم پذیرش نمایندگی

جهت دریافت نمایندگی فروش، فرم زیر را پرکرده و ارسال نمائید تا با شما تماس گرفته شود

  روش سشوار کشیدن موها

  روش سشوار کشیدن موها

  روش سشوار کشیدن موها

  چگونه موهای صاف را سشوار کنیم

  مرحله1: پس از شستن و حالت دادن به موهای خود در حمام، از یک حوله استفاده کنید تا آب اضافی را به آرامی بگیرید. در صورت امکان، اجازه دهید موهایتان 50 تا 60 درصد در هوای آزاد خشک شوند. هرگز از سشوار روی موهای خیس استفاده نکنید!
  مرحله 2: یک اسپری محافظ حرارت، موس حجم دهنده یا کرم حالت دهنده سبک را روی موهای خود بمالید. موهای خود را با یک شانه دندان پهن یا برس مرطوب شانه کنید.
  مرحله 3: در حالی که سشوار روی حرارت متوسط و سرعت هوای بالا تنظیم شده است، موهای زبر را بدون برس خشک کنید تا 80 درصد خشک شوند.
  مرحله چهارم: موهای بالای سر خود را جدا کرده و در جای خود گیره کنید. سپس لایه‌های زیرین را به 3-4 قسمت کوچک جدا کرده و با گیره محکم کنید.
  مرحله 5: هر یک از قسمت‌های پایینی مو را از ریشه تا نوک خشک کنید. برس گرد را زیر هر بخش نزدیک ریشه‌ها قرار دهید و همانطور که به آرامی روی ساقه مو حرکت می‌کنید، برس را به سمت بیرون و دور از صورت بچرخانید‌. برای درخشندگی حداکثر، نازل سشوار را در همان جهت مو قرار دهید و با برس گرد خود کشش ثابتی داشته باشید (باید کمی کشش را احساس کنید).
  مرحله 6: گیره را در بالا بردارید و قسمت بالایی را با سشوار خشک کنید. از برس گرد برای بلند کردن موها از ریشه برای حجم بیشتر استفاده کنید، سپس برس را به سمت جلو و بیرون بچرخانید تا به سمت انتهای آن کار کنید.
  مرحله7: از کرم حالت دهنده استفاده کنید تا هر گونه وزی مو را صاف کنید، یا از اسپری موی سبک استفاده کنید تا به ماندگاری مو کمک کند.

  روش سشوار کشیدن موها

  چگونه موهای مجعد را سشوار کنیم

  مرحله 1: بعد از شستن و نرم کردن موهای خود در حمام، فرهای خود را با یک شانه دندانه پهن باز کنید و از یک حوله استفاده کنید تا آب اضافی را به آرامی بگیرید. هرگز از سشوار روی موهای خیس استفاده نکنید!
  مرحله 2: یک نرم کننده را روی فرهای مرطوب خود بمالید، سپس با انگشتان خود یک ژل فر مشخص را از ریشه تا نوک موهای خود اعمال کنید. سپس انتها را بگیرید، دستان خود را از یک طرف به طرف دیگر تکان دهید و رها کنید تا فرها به حالت اولیه برگردند.
  مرحله 3: در حالی که سشوار خود را روی حرارت کم یا متوسط و سرعت هوای متوسط تنظیم کرده‌اید، سشوار کشیدن را شروع کنید. از سشوار کشیدن انتهای موهای فر خود خودداری کنید، زیرا می تواند باعث خشکی و موخوره شود. به حرکت دادن سشوار در اطراف پوست سر خود ادامه دهید تا زمانی که تمام ریشه‌ها خشک شوند.
  مرحله 5: مقدار کمی از سرم مو را روی کف دست خود بمالید و دستان خود را به هم بمالید. از جلوی موهای خود شروع کنید، دستان خود را از ریشه تا نوک فرهای خود عبور دهید. سپس فرها را رها کنید و موهای خود را از ریشه با دست تکان دهید تا پرپشتی بیشتر شود.

  .