فرم پذیرش نمایندگی

جهت دریافت نمایندگی فروش، فرم زیر را پرکرده و ارسال نمائید تا با شما تماس گرفته شود

  خصوصیات شامپو بدن خوب

  خصوصیات شامپو بدن خوب

  خصوصیات شامپو بدن خوب

  امروزه شامپو بدن تبدیل به بخش جدایی ناپذیری از لوازم استحمام مردم کشورهای مختلف شده است. حتی خیلی از پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها که قبلا به مواد شوینده‌ای چون سفیدآب و صابون مراغه عادت داشتند، حالا این محصول را به عنوان بخشی از لوازم استحمام مورد استفاده قرار می‌دهند.

  اما شامپو بدن چه امتیازی نسبت به صابون دارد و چرا بسیاری از متخصصین پوست و مو به ما توصیه می‌کنند که به‌جای صابون از شامپو بدن استفاده کنیم؟

  چرا شامپو بدن‌ها جایگزین مناسبی برای صابون‌ها هستند؟

  صابون‌ها از قدیمی‌ترین لوازم اختراع شده برای استحمام انسان‌ها بوده‌اند. در ترکیبات صابون‌ها که غالبا بدون تبعیت از استاندارد خاصی تولید می‌شوند، تنها نکته حائز اهمیت، افزایش میزان پاک‌کنندگی است. به استثنای محصولات صابونی طبی که اصطلاحا به آنها «پن» گفته می‌شود، سایر صابون‌ها دارای ترکیباتی با پاک‌کنندگی بالای چربی هستند.

  مشاهده محصولات شستشوی بدن الی‌ژن

  به همین خاطر این صابون‌ها، فارغ از این که پوست مصرف‌کننده کدام یک از انواع پوست چرب، خشک یا مختلط است، عرضه می‌شوند و مصرف آنها می‌تواند با تغییر در PH طبیعی پوست، سبب ایجاد حس خشکی یا کشیدگی پوست شوند. این در حالی است که شامپو بدن‌ها به دلیل داشتن ترکیباتی شامل گلیسیرین و دیگر ترکیبات مشابه، از خشکی پوست صورت و بدن پیشگیری می‌کنند.

  مهم‌ترین نکته در انتخاب بهترین شامپو بدن، توجه به ترکیبات و مواد تشکیل‌دهنده آن است. ترکیباتی که می بایست فراهم کننده PH نزدیک به پوست شما باشد.

  خصوصیات شامپو بدن خوب

  انتخاب شامپو بدن متناسب با پوست

  زمان انتخاب شامپو بدن باید ابتدا نوع پوست خود را در نظر گرفت و پس از آن اقدام به خرید کرد زیرا در صورت عدم سازگاری شامپو بدن با پوست، پوست خشک و زبر می‌شود؛ برخی از افراد خود دارای پوست کم آب و خشک هستند و باید شامپو بدنی انتخاب کنند که این خشکی پوست را تشدید نکند؛ این دسته از افراد باید از شامپو بدنی که دارای کره بدن یا روغن چرب است، استفاده نمایند.
  در ضمن کسانی که پوست چرب دارند باید مراقب باشند که پوست بدنشان چرب‌تر نشود و شامپو بدن این چربی پوست را کنترل کند؛ همچنین بهتر است همه افراد برخی اوقات از شامپو بدنی استفاده کنند که خاصیت لایه برداری دارد زیرا در این صورت، سلول‌های مرده پوست از بین می‌روند و منافذ پوست به خوبی تمیز می‌شوند.

  مشاهده محصولات مراقبت ویژه از پوست

  چگونه می‌توان بهترین شامپو بدن را برای پوست انتخاب کرد؟

  قبل از هر چیز PH مناسب و نزدیک به پوست مهم است. هرچقدر PH شامپوهای بدن به پوست طبیعی انسان نزدیکتر باشد، روی پوست احساس سبکتر و بهتری را القا می‌کنند.

  مورد بعدی مواد معدنی استفاده شده در انواع شامپوهای بدن است، چه موادی داخل شامپو بدن ضروری هستند؟ یا وجود آن‌ها در شامپوهای بدن یک مزیت محسوب می‌شود؟
  • انواع روغن‌های معدنی
  • عصاره‌ی آلوئه ورا
  • گلیسیرین
  • روغن زیتون
  • روغن شترمرغ
  • انواع ویتامین‌ها مخصوصا نیاسین و ویتامین E و D

  برای اینکه بتوانید بهترین شامپو بدن را برای پوست خود انتخاب کنید باید به مواد سازنده‌ی آن توجه کنید. روغن‌های معدنی، چربی‌های ازدست‌ رفته‌ی پوست را مجددا به آن برمی‌گردانند و ترکیبات روغن شترمرغ و روغن زیتون می‌توانند نرمی و لطافت را به پوست شما ببخشند.

  در شوینده‌های قدیمی عموما از سولفات سدیم به علت خاصیت کف‌گنندگی زیاد استفاده می‌شد اما این ترکیب برای سلامت پوست مضر می‌باشد و باعث سوزش و پیری پوست می‌شود پس حواستان باشد این ترکیب در شامپوی شما نباشد.