فرم پذیرش نمایندگی

جهت دریافت نمایندگی فروش، فرم زیر را پرکرده و ارسال نمائید تا با شما تماس گرفته شود

  تفاوت کرم بدن و لوسیون بدن

  تفاوت کرم بدن و لوسیون بدن

  تفاوت کرم بدن و لوسیون بدن

  لوسیون‌ها و کرم‌های بدن مدت‌هاست که به صاف، مرطوب کردن و ترمیم پوست خشک کمک کرده‌اند.
  اما با وجود این همه محصول در بازار، چگونه می‌توانید محصولی را پیدا کنید که برای شما مناسب باشد؟ تفاوت در چیست؟ و چه چیزی برای نوع پوست شما بهتر است؟ برای یادگیری نحوه انتخاب بهترین گزینه برای خود با ما همراه باشید.

  تعریف کرم ولوسیون

  به عبارت ساده، لوسیون‌ها سبک تر هستند و محتوای آب بیشتر و روغن کمتری دارند. کرم‌ها سنگین‌تر هستند، با محتوای روغن بیشتر و H20 کمتر.

  چه چیزی برای دست بهتر است؟

  ابتلا به خشکی پوست دست‌ها شایع است. این می‌تواند به دلیل عادات روزانه، وظایف شغلی و افزایش تماس با مواد شیمیایی، مانند مواد شوینده یا محصولات پاک کننده خانگی باشد. دست‌ها همچنین در معرض شستشوی مکرر هستند که می‌تواند باعث خشکی و زبری شود. فرمول‌های ضخیم‌تر، مانند کرم‌ها، می‌توانند با آبرسانی بیشتر به پوست به مقابله با آن کمک کنند.

  چه چیزی برای صورت بهتر است؟

  برای صورت، یک آماده‌سازی غیرکومدوژنیک ضروری است. غیر کومدوژنیک به این معنی است که منافذ مسدود نمی‌شوند، که برای صورت بسیار مهم است، به خصوص در افرادی که مستعد آکنه هستند. لوسیون‌ها برای همه انواع پوست صورت بهترین اثر را دارند. کرم‌ها نیزگزینه بسیار خوبی هستند.

  تفاوت کرم بدن و لوسیون بدن

  پوست خشک

  برای پوست‌های خشک، فرمول‌های ضخیم تر بهترین هستند. بسته به سطح پوست خشک شما، محصولات مختلف ممکن است این کار را انجام دهند. اگر پوستی تقریبا معمولی یا پوست کمی خشک دارید، می‌توانید از لوسیون استفاده کنید. اگر پوست متوسط خشکی دارید، می توانید از کرم استفاده کنید. و اگر پوست خیلی خشکی دارید، می توانید از کره بدن استفاده کنید. بسیاری از افرادی که پوست بسیار خشک یا اگزما دارند، مخصوصاً در شب از کره بدن استفاده می‌کنند، بنابراین پوست آن‌ها می‌تواند طی 8 ساعت زمانی که می‌خوابند بهبود یابد.

  پوست چرب

  لوسیون برای پوست های چرب ایده آل است. کره بدن حاوی روغن بیشتری است، در حالی که لوسیون دارای بیشترین میزان آب است. یک نکته خوب این است که به دنبال عبارت “غیر چرب” روی برچسب باشید.

  پوست ترکیبی

  وقتی صحبت از پوست ترکیبی می شود، با لوسیون پیش بروید. ممکن است لازم باشد از دو محصول مختلف استفاده کنید: لوسیون برای مناطق T و کرم برای مناطق خشک. هر نوع پوستی که باشد، لایه‌برداری سبک برای کمک به نفوذ مرطوب‌کننده به پوست کلیدی است. وقتی صحبت از مرطوب کردن پوست می‌شود، محصولات زیادی در بازار وجود دارد. لوسیون‌ها در نازک ترین انتهای طیف قرار دارند، کره‌ها در سمت سنگین قرار دارند و کرم‌ها درست در وسط قرار دارند.
  با کمی آزمون و خطا، می‌توانید ترکیب محصول مناسب خود را بیابید. در صورت شک، با یک متخصص پوست صحبت کنید.