فرم پذیرش نمایندگی

جهت دریافت نمایندگی فروش، فرم زیر را پرکرده و ارسال نمائید تا با شما تماس گرفته شود

  بهترین زمان استفاده از کرم دور چشم

  بهترین زمان استفاده از کرم دور چشم

  بهترین زمان استفاده از کرم دور چشم

  اگر نگران پیری زودرس هستید ، با مراقبت از پوست اطراف چشم شروع کنید. پوست این ناحیه فوق العاده ظریف است، بنابراین در اکثر موارد اولین قسمت از بدن است که علائم پیری را نشان می دهد. به طور کلی، این موارد شامل مواردی مانند چین و چروک، افتادگی و سیاهی دور چشم می شود. برای داشتن پوستی سالم و قوی، از کرم دور چشم استفاده کنید. بسته به فرمولاسیون کرم، کرم‌ های دور چشم می‌ توانند پوست را سفت و آبرسانی کنند و در عین حال مشکلات رایج پوست را درمان کنند.

  حتی اگر جوان هستید، می توانید از استفاده از کرم دور چشم بهره مند شوید. هرچه زودتر استفاده از کرم دور چشم را شروع کنید، دیرتر در بزرگسالی و کهنسالی علائم پیری به سراغ شما می آید. اما مانند سایر محصولات مراقبت از پوست، استفاده صحیح از کرم دور چشم بسیار مهم است.

  بهترین روش استفاده از کرم دور چشم

  برای استفاده هرچه بهتر از کرم دور چشم، مراحل زیر را برای استفاده هر چه صحیح تر دنبال کنید:

  1. از انگشت خود استفاده کنید و مقداری از محصول را بر روی یکی از انگشتان خود قرار دهید.
  2. مقداری از محصول را به اندازه نخود بردارید و به آرامی به نقاط زیر چشمان خود به آرامی و با ظرافت تمام بمالید، از درونی ترین گوشه شروع شده و به سمت بیرون حرکت کنید. همچنین توجه داشته باشید از زدن کرم بر روی مژه ها و چشم خودداری کنید.
  3. محصول را به خوبی و آرامی بر روی پوست اطراف چشم خود بمالید تا به خوبی جذب پوست شود.
  4. حال می توانید از دیگر محصولات مراقبت از پوست خود استفاده کنید.
  5. سعی کنید از کرم دور چشم زیاد استفاده نکنید. در غیر این صورت ممکن است کرم وارد چشم شما شده و باعث سوزش شود. همچنین استفاده از کرم دور چشم روی پلک ها توصیه نمی شود.

  بهترین زمان استفاده از کرم دور چشم

  به طور کلی، کرم دور چشم باید قبل از مرطوب کننده و ضد آفتاب در روز استفاده شود. این به این دلیل است که کرم دور چشم معمولا سبک است و فرمول‌ های سنگین‌ تر باید در آخر بر روی پوست قرار گیرند.

  بهترین زمان استفاده از کرم دور چشم

  کرم دور چشم را می توان در ساعات مختلف روز استفاده کرد. با این حال، برای زمان های مختلف به کرم دور چشم متفاوتی نیاز خواهید داشت.

  در صبح: از یک کرم با فرمول سبک استفاده کنید، زیرا زیر آرایش شما احساس راحتی بیشتری می کنید. برای کاهش خطر چین و چروک به دنبال محصولی با SPF باشید.
  در بعد از ظهر ها: هنگامی که کرم دور چشم را در عصر استفاده می کنید، مواد می توانند یک شبه جذب پوست شما شوند. یک کرم غنی تر با مواد آبرسان و بدون SPF را انتخاب کنید.
  در صبح و عصر: برای بهره مندی از تمام مزایای فوق، در هر دو زمان از کرم دور چشم استفاده کنید. شما به دو فرمول مختلف نیاز دارید، بنابراین هنگام خرید محصولات این موضوع را در نظر داشته باشید.