فرم پذیرش نمایندگی

جهت دریافت نمایندگی فروش، فرم زیر را پرکرده و ارسال نمائید تا با شما تماس گرفته شود

  بهترین رنگ مو ها برای فصل پاییز و زمستان

  بهترین رنگ مو ها برای فصل پاییز و زمستان

  بهترین رنگ مو ها برای فصل پاییز و زمستان

  بهترین رنگ مو برای پاییز

  پاییز فصل عاشق هاست و این فصل به ریزش برگ ها و زرد و نارنجی شدن برگ ها مشهور است. حال انتخاب رنگ موی مناسب این فصل بسیار مهم است و شاید برای بسیاری از افراد انتخاب رنگ موی مناسب و مورد پسند سخت باشد. می توان از رنگ مو های قرمز گرم و یا مسی استفاده کرد. تمامی رنگ های گرم مانند قهوه ای طلایی، طلایی مسی و یا شاه بلوطی می توانند برای پاییز جذاب باشند.

  همانطور که می دانید انتخاب رنگ مو یک موضوع سلیقه ای است و نمی توان یک رنگ مو را به عنوان رنگ مو جذاب و مورد علاقه افراد معرفی کرد بنابراین در ادامه ما تعدادی از رنگ موهای روز را معرفی خواهیم کرد که مناسب فصل پاییز باشند. همچنین می تواند از هر رنگ مویی که صورت شما را بازتر و بهتر و همچنین زیبا تر نشان می دهد استفاده کنید.

  هایلات کارامکی، رنگ قهوه ای، ماهاگونی، دارچینی و مسی برای پوست های تیره، بلوند مسی،  فندقی تیره، مشکی پر کلاغی، بلوند کره ای و قهوه ای برنزی. این ها رنگ مو هایی بودند که پیشنهاد  می شود در فصل پاییز از آن ها استفاده کنید. همچنین چندین نکته وجود دارد که در ادامه به آن ها می پردازیم. سعی کنید رنگ موی خود را با الهام از طبیعت انتخاب کنید و از قهوای روشن با هایلایت کاراملی یا ماهاگونی روشن که با همه رنگ پوست مطابقت دارد استفاده کنید تا زیباتر شوید. همچنین اگر پوستی روشن دارید می توانید از رنگ هایی با پایه بلوند استفاده کنید.

  بهترین رنگ مو ها برای فصل پاییز و زمستان

  بهترین رنگ مو برای زمستان

  زمستان فصلی خشک و شاید بدون روح برای بسیاری از افراد باشد بنابراین بسیاری از افراد از رنگ موی مشکی در این فصل استفاده نمی کنند و به جای آن از رنگ قهوه ای در این فصل استفاده می کنند که بسیار جذاب تر است. در فصل زمستان می توان  از رنگ مو های شرابی، زیتونی، فندقی و یا بلوطی استفاده کرد. همانطور که پیش تر نیز ذکر کردم انتخاب رنگ مو کاملا یک چیز سلیقه ای است و نمی توان بهترین رنگ موهای فصل های مختلف را نام برد اما تعدادی رنگ مو مناسب زمستان وجود دارند که در ادامه آن ها را معرفی می کنیم:

  برترین رنگ‌ ها برای کسانی که پوست گندمگون و برنزه دارند، رنگ‌ های شیری، گل‌ بهی، مسی، کرم نخودی، قهوه‌ای، زرد سوخته، فندقی، عسلی، سبز کاهویی و زرد است. همچنین برای چشم‌ های آبی روشن، آبی خاکستری و آبی‌‌ تیره، سبز تیره، قهوه‌ ای و مشکی، برترین رنگ مو ارغوانی با های لایت شرابی، پلاتینی، خاکستری، قهوه‌ای، قهوه‌ای تیره، مشکی و شیری است.