فرم پذیرش نمایندگی

جهت دریافت نمایندگی فروش، فرم زیر را پرکرده و ارسال نمائید تا با شما تماس گرفته شود

  بهترین رنگ مو ها برای فصل بهار و تابستان

  بهترین رنگ مو ها برای فصل بهار و تابستان

  بهترین رنگ مو ها برای فصل بهار و تابستان

  رنگ ها جذابیت خاصی دارند و زندگی ما را زیباتر می کنند. این به ویژه در مورد رنگ مو در خانم ها بسیار صدق می کند. هر زمان که می خواهید ظاهر خود را تغییر دهید، تغییر رنگ مو یک گزینه راحت و سریع است. در حالی که انتخاب های کمی وجود دارد و همه رنگ ها شاید مورد پسند همه نباشد. ابتدا با تعیین نوع رنگ موی خود شروع کنید. همانطور که می دانید انتخاب رنگ مو سخت است اما زیاد سخت گیر نباشید زیرا هر زمان که خواستید می توانید رنگ موی خود را تغییر دهید.

  دانستن اینکه چه نوع رنگ مویی را دوست دارید یک امر مهم است اما اگر واقعا نمی دانید چه رنگ مویی به شما بیشتر می آید و شما را قشنگ تر نشان می دهد یا به عبارتی صورت شما را بهتر نشان می دهد بهتر است یک سرچی در اینترنت کنید و دنبال رنگ موهای دلخواه خود باشید. حال اگر با سرچ کردن هم رنگ موی دلخواه خود را پیدا نکردید اصلا نگران نباشید؛ چون ما در این مقاله قصد داریم تا رنگ مو هایی که چهره شما را بهتر و جذاب تر نشان می دهد که مناسب فصل بهار و تابستان است را به شما پیشنهاد کنیم؛ همراه ما باشید.

  بهترین رنگ مو بهاره

  نمی توان بهترین رنگ مو را نام برد زیرا سلیقه همه افراد با هم متفاوت است اما بسیاری از رنگ مو ها هستند که به صورت های شفاف و روشن می آیند و صورت را قشنگ تر و بهتر نشان می دهد. اگر صورت روشن و شفافی دارید باید از رنگ های خاکستری استفاده کنید و به جای آن از رنگ های گرم برای موهای خود استفاده کنید. رنگ های مو مانند بلوند طلایی، کتان، بلوند عسلی، قهوه ای طلایی یا مسی و همچنین رنگ های گرم مایل به قرمز مانند قرمز طلایی یا بلوند توت فرنگی می توانند برای فصل بهار مناسب باشند.

  همچنین می توانید از رنگ مو های خرمایی، رز بلوند، بالیاژ بلند بژ، پاستیلی و قوه ای سوخته نیز می توانند پیشنهاد های خوبی برای افراد باشند. همانطور که ذکر کردم انتخاب رنگ مو یک چیز سلیقه ای است و هر شخص یک رنگ مو را دوست دارد و یا یک رنگ موی خاص صورت او را زیباتر و باز تر نشان می دهد پس نمی توان تنها چند رنگ موی خاص را نام برد.

  بهترین رنگ مو ها برای فصل بهار و تابستان

  بهترین رنگ مو تابستان

  تابستان فصلی است که می توان در آن آزادانه به بیرون از خانه رفت و به گشت و گذار پرداخت. همانطور که می دانید رنگ های روشن برای فصل تابستان بسیار مناسب هستند و می توانید از رنگ های روشن در موقع رنگ کردن مو های خود استفاده کنید. اگر انتخاب رنگ برایتان سخت است و در انتخاب رنگ موی تابستانه دچار مشکل هستید اصلا نگران نباشید ما چندین رنگ موی مناسب تابستان را به شما پیشنهاد می دهیم.

  رنگ مو های بلوند بژ، اوپال هالیوودی، رنگین کمانی، پاستیلی، آبی جینی، نقره ای دودی، خرمایی و بلوند عسلی می توانند برای فصل تابستان مناسب باشند. توجه داشته باشید همانطور که پیش تر گفته شد انتخاب رنگ مو کاملا سلیقه ای است و بسته به نوع صورت شما و همچنین رنگ پوست شما ممکن است رنگ مو های نامبرده شما به شما نیاید و شما از آن ها خوشتان نیاید.