فرم پذیرش نمایندگی

جهت دریافت نمایندگی فروش، فرم زیر را پرکرده و ارسال نمائید تا با شما تماس گرفته شود

  برنامه مراقبت از دیابت نوع 1 و 2

  برنامه مراقبت از دیابت نوع 1 و 2

  برنامه مراقبت از دیابت نوع 1 و 2

  چه دیابت نوع 1 یا 2 داشته باشید، یک برنامه مراقبتی می‌تواند به شما در شناسایی نحوه درمان بیماری کمک کند. این طرح می‌تواند به عنوان یک نقشه راه برای مدیریت شرایط شما باشد. در حالت ایده‌آل، یک برنامه مراقبتی به شما کمک می‌کند تشخیص دهید که چگونه دیابت خود را روزانه مدیریت می‌کنید، اگر نگرانی‌هایی دارید با چه کسی تماس بگیرید و اهدافی برای بهبود سلامت کلی خود داشته باشید.

  به خواندن ادامه دهید تا در مورد آنچه برنامه شما باید شامل شود، به علاوه نکاتی برای ایجاد یک برنامه مراقبت ایده آل برای دیابت بیشتر بدانید.

  برنامه مراقبت از دیابت باید شامل چه مواردی باشد؟

  مدیریت دیابت نیاز به تعادل بین تغذیه سالم، فعالیت بدنی منظم و نظارت بر قند خون دارد. برنامه مراقبت از دیابت شما باید شامل اهداف و روش‌های مدیریت قند خون شما باشد، مانند دوزهای انسولین، تنظیمات دستگاه و داروها. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری (CDC) یک برنامه مراقبت از دیابت را بر اساس فعالیت‌های روزانه، ماهانه و سایر فعالیت‌های فواصل منظم شما ترسیم می‌کند. بخش‌های روزانه برنامه مراقبت از دیابت شما باید شامل موارد زیر باشد:

  در هر مرحله از برنامه مراقبتی خود، مهم است که تشخیص دهید چه زمانی باید با تیم مراقبت‌های بهداشتی خود تماس بگیرید و چه کسی به شما کمک می‌کند تا سلامت خود را روزانه یا در مواقع اضطراری مدیریت کنید.

  چرا یک برنامه مراقبتی برای دیابت مهم است؟

  سازماندهی و برنامه ریزی می‌تواند همه چیز را تغییر دهد. یک برنامه کمک می‌کند تا حدس و گمان‌ها از فعالیت‌های روزانه شما حذف شود و شما را از اینکه چه زمانی باید به دنبال مراقبت باشید آگاه می‌کند. شما می‌توانید برنامه خود را تنظیم کنید و دیابت خود را به روش‌های مختلف مدیریت کنید. مثالها عبارتند از:

  • خرید ژورنال یا دفترچه یادداشت و ایجاد صفحات اختصاصی برای جنبه‌های مختلف مدیریتی (مانند داروها، اهداف قند خون و غیره)
  • دانلود برنامه‌ای برای مدیریت دیابت خود، مانند MySugr، که گزینه‌های شمارش کربوهیدرات و ردیابی گلوکز را ارائه می‌دهد.

  برنامه مراقبت از دیابت نوع 1 چگونه متفاوت است؟

  هنگامی که دیابت نوع 1 دارید، باید انسولین را به صورت تزریقی، زیر جلدی از طریق پمپ انسولین یا به صورت پودر استنشاقی مصرف کنید. برخی از افراد مبتلا به دیابت نوع 2 از انسولین به این روش‌ها استفاده می‌کنند، اما برخی دیگر نمی‌توانند وضعیت خود را از طریق سایر داروها، انتخاب غذا و ورزش مدیریت کنند.

  به همین دلیل است که برنامه مراقبت از دیابت نوع 1 اغلب با طرح مراقبت از نوع 2 متفاوت است. یک برنامه نوع 1 تقریباً همیشه شامل دستورالعمل‌هایی برای دوز و مدیریت انسولین است. از آنجایی که شما انسولین مصرف می‌کنید و اساساً محاسبه می‌کنید که چگونه بدن شما می‌تواند همان کار را انجام دهد، خطر کاهش قند خون (هیپوگلیسمی) و افزایش مجدد قند خون بالا (هیپرگلیسمی) بیشتر است. برنامه مراقبت از دیابت برای دیابت نوع 1 باید شامل راهبردهای مدیریت هیپوگلیسمی و هیپرگلیسمی باشد.

  انسولین، داروها و لوازم دیابت

  بخش مهمی از برنامه مراقبت از دیابت شما نحوه استفاده از لوازم و داروهایی است که دارید. پیگیری تعداد دفعات نیاز به پر کردن مجدد می‌تواند به شما کمک کند که بدون داروهای ضروری خودداری کنید.