فرم پذیرش نمایندگی

جهت دریافت نمایندگی فروش، فرم زیر را پرکرده و ارسال نمائید تا با شما تماس گرفته شود

  بدن خود را چگونه بشوریم؟

  بدن خود را چگونه بشوریم؟

  بدن خود را چگونه بشوریم؟

  زیر دوش مکانی عالی برای فکر کردن در مورد موضوعات کاملاً تصادفی است زیرا می‌تواند یکی از معدود مواقعی باشد که تنها هستید و احساس آرامش می‌کنید. و در حالی که در حال صابون زدن هستید، ممکن است فکر کرده باشید که چگونه بدن خود را به درستی بشویید. برای مثال، شاید برایتان سوال پیش بیاید که آیا از صابون مناسب استفاده می‌کنید یا اصلاً نیاز به استفاده از شامپو بدن دارید. یا شاید به این فکر می‌کنید که آیا بدن خود را به ترتیب درست می‌شویید یا خیر. آیا حتی دستور درستی وجود دارد؟

  هیچ کتاب راهنما یا مطالعه قطعی وجود ندارد که نشان دهد چگونه بدن خود را به درستی بشویید. با این حال، کارشناسان توصیه‌‎های کلی در مورد اینکه چگونه عادات شستشوی شما می‌تواند روی پوست شما تأثیر بگذارد، دارند.

  چگونه بدن خود را به درستی بشویید؟

  همانطور که گفتیم هیچ کتاب راهنمای رسمی وجود ندارد و بدون شک عادات شستشوی هر فردی متفاوت خواهد بود. اما چند روش برتر وجود دارد که می تواند به شما در مراقبت از پوست کمک کند.

  اولین چیزی که ممکن است بخواهید در نظر بگیرید، انتخاب یک پاک کننده برای نوع پوست خاص خود است. به عنوان مثال، افرادی که پوست خشک یا حساس دارند، عموماً با استفاده از صابون ملایم بدون عطر یا الکل احساس بهتری دارند زیرا این مواد می‌توانند پوست آنها را تحریک کنند. یا، برای مثال، اگر اگزما دارید، به دنبال محصولات حاوی سرامید (برای رطوبت) باشید که برچسب‌های «بدون عطر»، «هیپوآلرژیک» یا «برای پوست‌های حساس» دارند. اگر مستعد ابتلا به آکنه در بدن هستید، ممکن است بخواهید از یک پاک کننده با ماده‌ای مانند بنزوئیل پراکسید در مناطقی که جوش دارید استفاده کنید. نگاه کردن به دستورالعمل‌های روی بسته‌بندی مفید است، زیرا ممکن است برخی از محصولات پس از کف کردن، برای اثربخشی لازم برای مدتی روی پوست بمانند.

  بدن خود را چگونه بشوریم؟

  اگر نگرانی خاصی برای پوست ندارید، واقعاً فقط به آب و صابون برای شستشوی بدن خود نیاز دارید. آب در شستن عرق و گرد و غبار و پرزهای معمولی که هر روز در اطراف خود جمع می‌کنیم بسیار عالی است، در حالی که صابون در بیرون کشیدن روغن‌ها از پوست واقعاً خوب است. این بدان معناست که اگر در آن نواحی آکنه ندارید، می‌توانید از استفاده از صابون در مناطقی که چربی کمتری تولید می‌کنند، مانند دست‌ها و پاها، و همچنین پشت و سینه خود صرف نظر کنید. پاک کننده‌ها می‌توانند اکولوژی طبیعی پوست شما را تغییر داده و آن را خشک کنند، بنابراین حذف آنها ممکن است به شما در حفظ رطوبت اضافی کمک کند.

  بهتر است ابتدا آن نواحی از بدن را که پتانسیل بیشتری برای جمع آوری کردن باکتری و تولید عرق دارند را شستشو دهید. این نواحی شامل زیربغل، کشاله ران، ناحیه تناسلی و سینه و پشت (اگر در آن نقاط آکنه دارید)، و همچنین دست‌ها و پاهای شما را شامل می‌شود. دست‌ها بیشترین تعامل را با دنیای بیرون دارند. پاها در رشد انواع باکتری‌ها و قارچ‌ها بسیار خوب هستند، بنابراین صابون و آب زیاد برای دست‌ها و پاهای شما عالی است. اگرچه بسیاری از باکتری‌ها و قارچ‌ها بی‌خطر هستند، اما اگر پاهای شما خیلی عرق کرده و عرق در کفش‌های تنگ گیر کند، می‌تواند منجر به بیماری شود.

  اگر دلیلی برای تغییر عادات شستشوی خود نمی‌بینید، به انجام کاری که برای شما مفید است ادامه دهید.