فرم پذیرش نمایندگی

جهت دریافت نمایندگی فروش، فرم زیر را پرکرده و ارسال نمائید تا با شما تماس گرفته شود

  آیا می توان بدون اصلاح از افترشیو استفاده کرد؟

  آیا می توان بدون اصلاح از افترشیو استفاده کرد؟

  آیا می توان بدون اصلاح از افترشیو استفاده کرد؟

  آره! بسیاری از مواد تشکیل دهنده افترشیو حتی اگر بعد از اصلاح از آن استفاده نکنید، می‌توانند مزایایی داشته باشند. مواد مرطوب کننده مانند روغن ویتامین E، کره شی، و آلوئه ورا همگی می‌توانند برای پوست شما مفید باشند، اگر از آنها در یک روال مراقبت از پوست استفاده کنید.

  افترشیو برای آکنه

  افترشیوهای مبتنی بر الکل می‌توانند به کشتن باکتری‌های موجود در پوست شما کمک کنند که می‌توانند در جوش‌ها تجمع کنند و آنها را ملتهب و ناراحت کنند. مواد دیگر مانند روغن درخت چای و فندق جادوگر نیز دارای خواص ضد عفونی کننده هستند که می‌توانند به کاهش آکنه‌های شدید و پاک کردن منافذ پر از مایعات عفونی که منجر به ایجاد جوش‌های جدید می‌شود، کمک کنند.

  آیا می توان بدون اصلاح از افترشیو استفاده کرد؟

  نحوه استفاده از افترشیو

  پس از اصلاح بهتر است در یک نقطه خاص از روتین اصلاح خود استفاده کنید. در اینجا نحوه استفاده از افترشیو آمده است:

  • روال معمول اصلاح خود را دنبال کنید، چه صورت، پاها، زیر بغل یا هر جای دیگری از بدنتان.
  • آن ناحیه را با آب سرد بشویید تا زمانی که باقیمانده کرم، ژل یا لوسیون اصلاح را از بین ببرید.
  • از یک حوله تمیز برای خشک کردن استفاده کنید. حوله را روی پوست خود نکشید، زیرا ممکن است پوست شما را تحریک کند یا به آن آسیب برساند.
  • مقدار کمی افترشیو را در کف دست خود قرار دهید (به اندازه یک سکه).
  • افترشیو را به هر دو دست خود بمالید تا به طور یکنواخت پخش شود.
  • افترشیو را به طور یکنواخت روی تمام سطحی که اصلاح کرده‌اید بمالید.

  اگر بلافاصله پس از اصلاح از آن استفاده کنید، می‌تواند فواید کوتاه مدتی برای از بین بردن باکتری‌ها داشته باشد. اما با گذشت زمان، این می‌تواند به پوست شما آسیب برساند. به دنبال یک افترشیو آرام تر با مواد طبیعی و گیاهی باشید تا بهترین نتایج را در مورد مرطوب کردن، التیام بخشیدن و تسکین پوست خود پس از یک اصلاح خوب به دست آورید. یا اصلا از افترشیو استفاده نکنید! اگر از کرم، لوسیون، روغن یا مایع مرطوب کننده خوب استفاده می کنید، همیشه لازم نیست از افترشیو استفاده کنید.

  مشخص کنید چه چیزی برای شما بهتر است و از آزمایش چند گزینه مختلف نترسید.

  برای افترشیو به چه موادی نیاز دارید؟

  افترشیو معمولی مبتنی بر الکل برخی از باکتری‌ها را از بین می‌برد. با این حال، با گذشت زمان هیچ مزیت واقعی برای سلامتی به شما نخواهد داد. از افترشیو باعطرهای مصنوعی دوری کنید. بسیاری از عطرها از ترکیبات گزارش نشده‌ای ساخته شده‌اند که ممکن است به آنها حساسیت داشته باشید یا ممکن است باعث تحریک شوند.